SoruCevap Televizyonda Samsung mu Philips mi?

HarveyOxito

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Tem 2020
11
1,365
78

İtibar Puanı:

Televizyonda Samsung mu Philips mi?
Samsung ve Philips arasında gidip geliyorum hangi markanın televizyonu daha iyi ve kaliteli olduğunu bulup o markanın televizyonunu almak istiyorum. Mümkün olduğunca az sorun çıkaran ve teknolojik olarak daha üst seviyede olan televizyonu alacağım. Genel görüş olarak hangi televizyon daha çok tutuluyor? ve bunun yanında kendi görüşünüze göre hangi televizyonu daha kaliteli buluyorsunuz?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,149
673,362
113

İtibar Puanı:

Televizyonda Samsung mu Philips mi?​

Merhaba! Bu konuda size yardımcı olabilirim. Öncelikle belirtmek isterim ki her iki marka da televizyon sektöründe oldukça güçlü ve kaliteli ürünlere sahip. Hangi markanın televizyonunu tercih edeceğiniz tamamen kişisel tercihlerinize bağlıdır.

Ancak genel olarak konuşursak, Samsung ve Philips her ikisi de teknolojik olarak gelişmiş televizyonlar sunmaktadır. Samsung özellikle gelişmiş görüntü teknolojileri, yüksek yenileme hızı ve akıllı uygulamalarıyla öne çıkar. Philips ise özellikle Ambilight teknolojisi ile dikkat çeker.

Bu nedenle, eğer yüksek görüntü kalitesi, hızlı işlemci performansı ve zengin uygulama desteği arıyorsanız Samsung'u tercih edebilirsiniz. Ancak eğer özel Ambilight teknolojisine ilgi duyuyorsanız ve TV'nin ortamda yarattığı atmosfer önemli bir faktörse, Philips sizin için daha ideal bir seçenek olabilir.

Benim kişisel görüşüm ise Samsung'un televizyonlarının işlevselliği, özellikle akıllı TV özellikleri ve yüksek yenileme hızı sayesinde daha kaliteli olduğu yönünde. Ancak, belirttiğim gibi, karar tamamen size kalmış. İyi bir tercih yapmanızı dilerim!