Mobilya Yorumları Tepe Home Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 194 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    194

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Celile

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
44
16,411
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Tepe Mobilya 1969 yılında Sayın Prof. Dr. İhsan DOĞRAMACI öncülüğünde, Bilkent Holding’ bağlı olarak operasyonlarına başlamıştır. Tepe Mobilya ürünleri ile çeşitli ev dekor kategorilerinin tüketiciye sunulduğu Tepe Home Mağazaları ise 1997 yılında ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri olarak kurulmuştur. Tepe Home, 50 yıllık sektör deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren ve büyüten bir sanayi ve perakende şirketidir. 60,000 m2 alan üzerinde kurulmuş olan ve dünya standartlarında üretim yapan tesisleri ile Türkiye genelinde toplam 16 noktada; 45,000 m2 ‘nin üzerinde satış alanında; 5.000’in üzerindeki ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir.

‘’Mutluluk evinizde başlar’’ felsefesi ile yola çıktığımız ve mobilya sektöründe yarım asırlık tecrübe ile oluşturduğumuz güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli gayemizdir.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz çevre dostu ürünlerimizin devamlılığını sağlayarak, yasal şartlar ve standartlar doğrultusunda beklentileri ve gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak temel felsefemizdir.

Yaratıcı fikir ve tasarımlarımızı, sürekli iyileştirme bakış açımızla buluşturarak hedeflerimize ulaşma noktasında ‘’Daha İleriye, En İyiye’’ vizyonumuz ile tedarikçilerimiz, paydaşlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek katma değerli faaliyetler gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

VİZYON
Türkiye’de lider ilk 10 marka arasında yer almak.

MİSYON
Tüketicilerimizin ve dekorseverlerin stil gustosunu geliştirmek, zenginleştirmek ve yaşam
tarzlarına yönelik çözümler sunmak.

Geniş Ürün Yelpazesi
Tepe Home mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarı yer almaktadır. Bir evin veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lider zincir marka; mobilya ve aksesuar ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında olmak üzere binlerce çeşit ürünü mağazalarında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Mobilya ürün grubu; salon ve oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, gömme dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, cash and carry ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir. Bu gruplar içinde değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır. Tepe Home, mobilya ürünlerinin çok büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmekte ayrıca alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten diğer yerli ve yabancı tedarikçilerle de anlaşmaları bulunmaktadır.
Aksesuar ürün grubu ise mutfak aksesuarları, hediyelik eşya, tekstil, banyo aksesuarları, aydınlatma ve halı gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tepe Home, aksesuar ürünlerini alanında tanınmış, belli bir kaliteye sahip yerli ve yabancı üreticilerden tedarik etmektedir.
Tepe Home mağazalarında ortalama 40.000 çeşit ürün teşhir edilmekte ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Tepe Home mağazalarında her zaman yeni trendlere uygun ürünler sergilenmektedir.
Tepe Home Üretim Tesisleri
Tepe Home mobilyalarının büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmektedir. Tepe Home, modern teknolojiyle, çağdaş üretim tekniklerine ve Avrupa Birliği normlarına uygun bir biçimde üretim yapmaktadır.
Tepe Home üretim tesisleri, mobilyayla ilgili her türlü hammadde ve malzemeyi kullanabilecek ve işleyebilecek donanıma ve altyapıya sahiptir.
Tepe Home üretim tesislerinin esnek üretim yapısı sayesinde, özellikle döşemeli ürünlerde, müşterilerine çok farklı seçenekler sunulabilmektedir. Müşteriler, Tepe Home mağazalarında sergilenen yüzlerce koltuk modeli ve kumaş arasından diledikleri kombinasyonu kurabilmekte.
50 Yıla Yaklaşan Deneyim
Mobilyalarımızı 48 yıllık tecrübemizle, modern teknolojiler kullanarak üretiyoruz.
Çevre Dostu Üretim
Üretimlerimizi doğaya saygılı üretim tesislerimizde gerçekleştiriyor, ürünlerimizin çevre dostu olmasına dikkat ediyoruz.
1.Sınıf Malzeme & İşçilik
Tasarladığımız ürünleri, kusursuz bir işçilik ve 1. Sınıf malzeme kalitesiyle üretiyoruz.
Trend Koleksiyonlar
Modern yaşamın estetiğinden aldığımız ilhamla, zamanın ruhuna uygun, güncel trendleri yakalayan
koleksiyonlar oluşturuyoruz.