Mobilya Haberleri Trabzonda Mobilya ustası cinsel saldırıda bulundu

Neslihan66

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 May 2020
15
3,512
78

İtibar Puanı:

Mobilya ustası, karyolasını tamir etmek için gittiği evde genç kıza cinsel saldırıda bulundu
trabzon_mobilya_ustasi_cinsel_saldiri.jpg

Trabzon'da, karyola tamiri için gittiği evde genç kıza cinsel saldırıda bulunan mobilya ustası gözaltına alındı. Taksim Şehit Akın Çelebi Polis Merkezi Amirliği'ne götürülen şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde 14 Mayıs 2020 tarihinde meydana gelen olayda, 20 yaşındaki üniversite öğrencisi B.B., kaldığı evi değiştirerek arkadaşı E.S.'nin evine taşındı. Taşınma sonrası karyolası arızalanan B.B., daha önceki adresinden tanıdığı mobilya ustası 54 yaşındaki O.N.'yi arayarak karyolasını tamir etmesi için eve çağırdı. Karyolanın ölçüsünü aldıktan sonra evden ayrılan O.N., iki gün sonra saat 20.30 sıralarında B.B.'yi arayarak "Evde misin" diye sordu.

Durumumuz vahim kızlar, mobilya ustası çıldırmış.. pes doğrusu gerçekten nasıl insanlara kaldık..

Linda

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
16
4,354
78

İtibar Puanı:

çektiğimiz çileye çile bile denmez. pes doğrusu ilk defa böyle birşey duydum. Bu arada trabzon tarafında o mobilya ustasını oyarlar..
evet bence de ya anlamıyorum şimdi girdim haberi okudum ama bana çok saçma geldi. Gerçekten trabzon rize tarafı böyle şeyleri kaldırmaz. İnsanları bu işe müsade etmez. Kafam karıştı doğrusu.

Mekselina

Dimi dimi
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
150
51,432
93

İtibar Puanı:

evet bence de ya anlamıyorum şimdi girdim haberi okudum ama bana çok saçma geldi. Gerçekten trabzon rize tarafı böyle şeyleri kaldırmaz. İnsanları bu işe müsade etmez. Kafam karıştı doğrusu.
tatlım insan çok farklı bir kavram. Bir insanın böyle birşey yapmaması için kızın kuyruk sallamaması lazım derler, ben öyle düşünmüyorum bence bunu yapan şerefsizin kızı olmadığı içindir.

Aslı.kaya.33

Emektar Üye
Platin Üye
31 Tem 2019
403
129,247
93
Mersin

İtibar Puanı:

ÖZÜR MESAJI ATTI

Olay sonrası ilk olarak ev arkadaşı E.E.’yi ve erkek arkadaşı F.’yi telefonla arayarak eve çağırdığını söyleyen B.B., “Eve ilk olarak E.E. ve iş arkadaşı A.S. geldi. Bir süre sonra erkek arkadaşım geldi. Erkek arkadaşım kendi telefonundan O.N.’yi arayarak ‘Utanmıyor musun’ dedi. Arkadaşıma ‘idare edin, pişmanım’ dedi. Telefon ile konuşma esnasında ben ve E.E. arkadaşımın yanında idik. Telefonun diafonu açıktı. E.E. yapılan konuşmanın ses kaydını kendi telefonuna kaydetti. Telefon görüşmesi sonlandıktan sonra O.N. benim telefonuma özür içerikli SMS mesajı attı” dedi. Telefon görüşmelerinin ardından ev arkadaşı E.S.’nin iş arkadaşı olan A.S.’nin O.N.’yi arayarak yüz yüze konuşmak için eve davet ettiğini anlatan B.B., O.N.’nin 10 dakika kadar sonra eve geldiğini, erkek arkadaşı ile konuşmaya başladıklarını, kendisinin onlar konuşurken yanlarında olmadığını ve bulunduğu yerden konuşmalarını net olarak duyabildiğini, ev arkadaşı E.E.’nin yanlarında olduğunu ve yüz yüze görüşmeyi görüntülü ve sesli olarak kayda aldığını söyledi. Yapılan görüşme sırasında A.S.’nin 155 Polis İmdat Hattı’nı arayarak eve polis çağırdığını söyleyen B.B., şahsın kendisine attığı özür içerikli SMS çıktısını polise ibraz ederek iletişim tespitini isteyerek kendisine cinsel ilişki teklif ederek cinsel saldırıda bulunan O.N.’den davacı ve şikayetçi oldu.

iyiymiş valla özür diletmişler

Geri
Üst Alt