Trend Banyo Modelleri | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Oyuncu Koltuğu

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
128
24,902
93
Adana
talhakeremyilmaz.com

İtibar Puanı:

Trend Banyo Modelleri
Trend banyo modelleri ile ilgili paylaşımımıza hoşgeldiniz. Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere modern banyo tasarımlarından bahsedeceğiz ve göstereceğiz. Aslında bunları sizinle paylaşma konusunda çok kararsız kaldım çünkü çok uç noktalarda örnekler olabilir bazılarınız için. Bu sıradan bir banyo küveti değil böyle bir küveti banyoya yerleştirmek için baya büyük bir banyoya sahip olmak lazım. Ama yerleştirilme tarzından ve jakuziye sahip olmasından ötürü sizinle paylaşmadan edemedim...
331


Cam küvettler bu zamanda modernlik bakımında en modern ve en sıradışı modellerden biridir. Standartların dışına ve herkesten farklı bir tarz oluşturmak istiyorsanız banyonuzda bunu tercih edebilirsiniz. Fakat alırken veya yaptırırken cam kalınlığına dikkat etmenizde fayda var.

332


Banyolarımız en özel anlarımızı paylaştığımız mekanlardan biridir. Haliyle kendimizi banyoda güvende ve huzurlu hissetmek isteriz. Sizler için derlediğimiz bu güzel ve kullanışlı tasarımların büyüsüne kapılmamak elde değil. Şimdi sizlere banyo dekorasyonunuza ilham olacak veya uygulayabileceğiniz tasarımları size sunuyorum.
333

334

335

336
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

MeltemCeylan92

Trip mode ON
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
184
33,221
93

İtibar Puanı:

Yere gömülü olan küvet nasıl yapılıyor? Ev inşaat sürecindeyken bina ona göre özel mi yapılıyor yoksa nasıl oluyor sonradan yaptırılmıyordur herhalde?
Yani sonradan yapılabileceğini zannetmiyorum inşaat sürecindeyken yaptırılıyordur. Yoksa sonradan küveti yere nasıl gömecek ki?
 

Benzer konular

Üst