Tavsiye Trend Köşe Takımları

ipekkızıl

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ara 2019
35
11,076
83

İtibar Puanı:

Herkese merhabalar trend köşe takımları ile alakalı olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var güzel bir köşe takımı almak istiyorum fiyat açısından Bir limitim yok dilediğim fiyata alabileceğimi söylerken zengin olduğunu düşüncesine kapılmanızı istemiyorum. sadece kendimi daha iyi ifade edebilmek için kaliteli ve uzun yıllar kullanabilme amacında bir köşe takımı almak istiyorum çok şey mi istiyorum acaba arıyorum arıyorum bulamıyorum kaç tane firmaya gittim kaç tane internet sayfası gezdim diyim daha doğrusu ama istediğim modeli bulamadım acaba dedim sorum ben de mi sorun bende ise şimdi size soruyorum bütçenize herhangi problem yok ve trent bir köşe takımı almak istiyorsunuz hangisini seçersiniz hangi mobilya şirketinden satın alırsınız? ?‍

Moderatör tarafında düzenlendi:

ARZUNAZ

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2019
103
31,369
93
Ankara

İtibar Puanı:

Eğer dediğin gibi hiç bir markanın köşe koltuk takımını beğenmiyorsan o zaman mobilyacılara gidip kendi beğenilerine göre bir koltuk takımı tasarlayıp ürettirebilirsin :D Çok da pahalı değil hatta bazen mağazalardaki koltuk takımlarından daha ucuza bile gelebiliyor :D

Yeşim Gültekin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Kas 2020
12
1,479
78

İtibar Puanı:

Eğer dediğin gibi hiç bir markanın köşe koltuk takımını beğenmiyorsan o zaman mobilyacılara gidip kendi beğenilerine göre bir koltuk takımı tasarlayıp ürettirebilirsin :D Çok da pahalı değil hatta bazen mağazalardaki koltuk takımlarından daha ucuza bile gelebiliyor :D
:ok: :clap:

Geri
Üst Alt