Türk Telekom Rezilliği ve Sorumsuzluğu

Maykıl

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ara 2019
9
1,537
78

İtibar Puanı:

Türk Telekom Rezilliği ve Sorumsuzluğu
Konumuz: #Türktelekom rezilliği
günlerdir internet sorunumuz var, türk telekom kullanmaktan nefret ettim. Bu kadar saçma bir sistem olamaz. Müşteri temsilcisini arıyoruz arıza kaydı bırakıyoruz, müşteri temsilcisi gelmeden arıza kaydını kapatıyor. Sonra tekrar arıyoruz ve diyoruz ki neden arızamıza cevap vermediniz, sorununuz düzelmiş görünüyor diyor.
İnternet tüm gün kesik ve sorunumuzun düzeldiğini söylüyor.

Verdiğimiz para şu kadar diye boş yapmak istemiyorum sadece çok saçma hareketleri ve gerçekten müşteri memnuniyetliği konusunda hiçbir çaba göstermiyor.
Evden çıkamıyoruz, sokağa çıkma yasağı var biz bu interneti şuan kullanmazsak ne zaman kullanacağız?

twitter sayfasına #turktelekom etiketi ile yazdım hemen aradan 10dk sonra cevap geldi, iletişim numaranızı verir misiniz diye sonrası gün birisi aradı ve sorunumuzla ilgilendiğini söyledi ancak hala internet yok.
turktelekom_internet_yok_demektir.jpeg

İnternet sürekli kopuyor ve kendilerine video çekip gönderdim. Böyle saçmalık olmaz. Modem adsl ışığı sabitleniyor ve 5 saniye sonra otomatik olarak bağlantı kopuyor.
Şuanda mobil veri ile giriş sağlıyorum. Parayı almasını çok iyi biliyor, 1 fatura ödemediğiniz de yüzlerce mesaj atıyor. Devletin buna müdahale etmesi gerekmiyor mu? Hizmet saha ekiplerinin yetersizliği yüzünden çok para kazanacak diye biz internete giremeyecek miyiz?
Bu mesajı okuyan Turktelekom kullanıcılarına sesleniyorum, benimle aynı sorunu yaşayanlar lütfen yazabilir mi?
İnternet kesintisi yaşayan ve sürekli kesilenler lütfen destek olun sesimizi duyuralım..

Canan Yıldırım

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2019
47
13,323
83
İstanbul

İtibar Puanı:

bizim apartman da aynı şekilde internet yok. 30km ilerde evi olan arkadaşıma telefon açtım onlarda aynı şekilde türk telekom kullanıyor. vdsl kullanıyorlar hatta bizimkide vdsl ancak internet kesik diyorlar. cep telefonlarındaki mobil verileri bile bitmiş. düşünün ne kadardır kesik olduğunu..

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Yumurtalık/Adana da aynı şekilde günlerdir internet kesik. Koskoca Türk telekom'a yakışmıyor. Alt yapı ayağına internet sorunu yaşıyoruz. Millet uzaya gitti biz hala internete giremiyoruz.

Maykıl

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ara 2019
9
1,537
78

İtibar Puanı:

Yumurtalık/Adana da aynı şekilde günlerdir internet kesik. Koskoca Türk telekom'a yakışmıyor. Alt yapı ayağına internet sorunu yaşıyoruz. Millet uzaya gitti biz hala internete giremiyoruz.
günde 1 saat internet gitse sorun var diyeceğiz veya 1 gün internet kesilmese ne oldu diyecek duruma geldik. böyle de saçmalık olmaz ki? güya ticked oluşturduğumuz da bize telefonda ekiplerin geleceğini söylediklerinde evde corona virüsü olan kimse var mı diye soruyorlar.. ya bu ne saçmalık evden çıkamıyoruz diyorum, yasak var diyorum yinede sormak zorundayız diyor. evde ailenizde corona virüsü olan veya teşhisi koyulan kimse var mı diyor. koyun can derdin de kasap et derdinde hesabını yaşıyoruz.

Canan Yıldırım

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2019
47
13,323
83
İstanbul

İtibar Puanı:

günde 1 saat internet gitse sorun var diyeceğiz veya 1 gün internet kesilmese ne oldu diyecek duruma geldik. böyle de saçmalık olmaz ki? güya ticked oluşturduğumuz da bize telefonda ekiplerin geleceğini söylediklerinde evde corona virüsü olan kimse var mı diye soruyorlar.. ya bu ne saçmalık evden çıkamıyoruz diyorum, yasak var diyorum yinede sormak zorundayız diyor. evde ailenizde corona virüsü olan veya teşhisi koyulan kimse var mı diyor. koyun can derdin de kasap et derdinde hesabını yaşıyoruz.
oluşturulan arıza kaydının kapatılması zaten ne kadar ilgili olduğunu gösteriyor. eskiden corona öncesinde arıza kaydı oluşturduğumuz da telefon gelirdi, sorununuz düzeldiyse 1 düzelmediyse 2 tuşlayınız derdi. şimdi onu bile söylemiyorlar yani gerçekten pes doğrusu diyorum.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

kimle konuşsam internet yok diyor ben ilk defa bu kadar uzun internetin kesildiğini gördüm.. çok saçma.
yok bence belirli bölgelerde internet yok. Türk telekomun acilen saha ekibi alması gerekiyor ona eminim.

edit: 04.05.2020 saat 22:50 de internetimiz geldi. yaklaşık 1 haftadır kesik olan internetimiz geldi. çok teşekkürler.. anlatılmaz yaşanırsınız.
edit: 05.05.2020 saat 04:05 ezanla birlikte internetimiz geri kesildi. yaklaşık 4 saat internet geldi. ve yine gitti...
edit: 05.05.2020 saat 10:30 da geri internetimiz geldi. (ortalama 6 saat internet yoktu)
edit: 05.05.2020 saat 15:00 dan sonra internet kesik ve hala gelmedi.. şuan saat 19:52

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt