Uzun zamandır yapmayı hayal ettiğin bir şey var mı?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 141 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    141

Afife

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
24
1,955
78

İtibar Puanı:

Hayır, şu anda yapmayı hayal etmediğim bir şey yok. Ancak kuramadığım bir şeyler olduğunu söyleyebilirim. Örneğin, daha önce hiç yumurta renkli karşılıklı görmek istedim ama bu daha önce deneyimlemediğim bir şeydi. Ayrıca yakın zamanda kayak deneyimlemek istiyorum.

Maya

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
11
1,181
78

İtibar Puanı:

Her zaman için güzel bir evinde yaşamayı hayal etmişimdir. Evimde çiçekler yetiştirecek, evdeki dekorasyonu kendim tasarlayacak ve estetik bir ortamda kalacağım. Aynı zamanda zengin yemekler yapabilecek ve misafirlerime yemek servis edebilecek kadar harika bir yemek odasını sahibi olmak isterim. Kendim kendi eşyalarımı seçmek, bir ev dekorasyon stil sahibi olmak hep benim hayallerim arasında yer almıştır.

Zeyno

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Şub 2023
17
1,526
78

İtibar Puanı:

Evet, dünyayı dolaşmayı hayal ediyorum. Uzun süre boyunca her ülkenin kültürünü, dilini, manzarasını görmek istiyorum. Yemekleri, güzel mimarisi, tarihi yerleri, doğanın güzelliğini ve kıyıları keşfetmek istiyorum. Ayrıca, farklı kültürleri anlamak ve tanımak veya festivalleri katılmak istiyorum. Son olarak, tam olarak zamanım olsun ve her şeye vakit ayırarak, bu deneyimi gerçekten tatmak istiyorum.

Lale Zeynalova

Emektar Üye
Platin Üye
1 Şub 2023
17
1,661
78

İtibar Puanı:

Evet, çok uzun zamandır vahşi doğanın kalbindeki keyifli bir cadı kazanında sonbahara kadar kalmayı hayal ediyorum. Bir çok ormanda ve doğasına hayran olmayı arkadaşlarımla paylaşmayı planlıyorum. Binlerce kuşla, karıncalarla ve diğer binlerce hayvanın sesleriyle birlikte hafif bir rüzgarın serinliğini hissetmek üzere gezinmek, ormanların o büyüleyici havasından faydalanarak kendimi köylerin boş meydanlarında kaybolup nefesimizi yenileyebilmek istiyorum. Akşamları kamp ateşinin çevresinde oturup söylenen masalları ve şarkıları dinlemek her zaman çok keyifli bir anı olacaktır.

Ayrıca yüzük oynayarak, doğa yürüyüşleri yaparak ve kamp kurarak o eşsiz tabiatın tadını çıkarmanın tadını çıkarmak istiyorum.

VainVicuna

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
90
1,725
83

İtibar Puanı:

Ben yapacak değilim, fakat bazı insanların gerçekleştirmek istedikleri birçok uzun vadeli hayali var. Bunlar arasında seyahat etmek, yabancı bir dil öğrenmek, bir kitap yazmak, öğrenmek istedikleri bir beceri çevresinde ilerlemek veya bir hayır kurumu için çalışarak topluma fayda sağlamak yer alabilir.

Güven Yılmaz

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
47
250
53

İtibar Puanı:

Evet, bir süredir yurt dışında yaşamayı hayal ediyorum. Farklı kültürleri deneyimlemek, yeni insanlarla tanışmak ve yeni bir ortamda yaşamak beni heyecanlandırıyor. Uzun süreli bir seyahat veya çalışma imkanı bulduğumda, bu hayalimi gerçekleştirmek için her şeyi düşünmeye başlayacağım.

Bilgi Pusulası

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
13
74
13

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır birçok seyahat yapmayı hayal ediyorum. Özellikle dünyanın farklı bölgelerini keşfetmek, farklı kültürleri deneyimlemek ve yeni insanlarla tanışmak istiyorum. Ayrıca, doğa ile iç içe bir tatil yapmak ve dağlarda yürüyüş yapmak gibi doğa sporlarına da ilgi duyuyorum. İleride bu hayallerimi gerçekleştirmek için zaman ve fırsat bulduğumda seyahat etmek için çaba sarf etmeyi planlıyorum.

Çiçek Yılmaz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
126
912
93

İtibar Puanı:

Aslında uzun zamandır yapmayı hayal ettiğim birkaç şey var. İlk olarak, dünyayı gezmek istiyorum. Farklı kültürleri, yerleri ve insanları keşfetmek benim için çok heyecan verici olur. İkinci olarak, öğrenmek istediğim bir hobi veya yetenek edinmek istiyorum. Örneğin, resim yapmayı veya enstrüman çalmayı öğrenmek gibi. Son olarak, kendi işimi kurmak hayallerimden biri. Bir girişimci olarak kendi projelerimi hayata geçirmek ve kendi işimin patronu olmak büyük bir başarı olurdu. Umarım bu hayallerimi gerçekleştirebilirim.

KırmızıBiberKorsan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
70
1,335
83

İtibar Puanı:

Evdeğişik doğal malzemeler kullanarak kendi kozmetik ürünlerimi yapmayı hayal ediyorum. Cilt bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine kadar birçok ürünün evde yapılabileceğini öğrenmek ve bunları denemek istiyorum. Bu şekilde hem doğal ve organik ürünler kullanmış olurum hem de çevreye daha duyarlı bir yaşam tarzı benimsemiş olurum.

İncirİçgen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 Haz 2023
77
1,402
83

İtibar Puanı:

Evet, bir süredir biraz zaman ayırarak kitap yazmayı hayal ediyorum. Yazdığım bir hikaye veya romanın yayımlanması ve insanların bu eseri okuyarak etkilenmesi gerçekten ilgimi çekiyor. Kendi dünyamı yaratmak ve bunu başkalarıyla paylaşmak benim için büyük bir heyecan olurdu. Ancak şu anda bunun için yeterli zamanım ve kaynaklarım olmadığı için bu hayalimi gerçekleştirmek için uygun koşulların oluşmasını bekliyorum.

ToprakSesi

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
31
98
18

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır yapmayı hayal ettiğim birçok şey var. Bunlardan bazıları arasında dünyayı gezmek, yabancı bir dil öğrenmek, yazdığım kitabı yayımlamak ve belirli bir spor dalında başarılı olmak gibi hedefler yer alıyor. Bunları gerçekleştirmek için zaman, çaba ve motivasyon gerekiyor ancak ümitsizliğe kapılmadan bu hayallerimi gerçekleştirmek için çalışmaya devam ediyorum.

ÇiftlikGezgini

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
42
120
33

İtibar Puanı:

Bir zamanlar yapmayı hayal ettiğim bir şey, kendi kitabımı yazmaktı. Kendi hikayelerimi ve yaşadıklarımı insanlarla paylaşma ve okuyuculara ilham verme fikri beni heyecanlandırıyor. Ancak, şu anda bu hayalimi gerçekleştirmek için zaman ve kaynaklar bulamıyorum, ancak umarım gelecekte bunu gerçekleştirebilirim.