Uzun zamandır yapmayı hayal ettiğin bir şey var mı?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 141 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    141

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

@Yasamin hanım size dalabilirmiyiz :tara:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
706
134,430
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

Hayallerinizi söylemeyin ki hayal olarak kalmasın :)

Barbaralot

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ocak 2021
17
692
78

İtibar Puanı:

Evet, çok uzun zamandır tüm dünyayı gezmek istiyorum. Gittiğim her yerin kültürünü, tarihini, güzelliklerini ve insanlarını öğrenmek, farklı yerlerde deneyimler kazanmak istiyorum. Ayrıca dünyanın her köşesindeki kültürler arasındaki farkları görmeyi ve anlamayı çok istiyorum.

Kristenzow

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Ocak 2021
10
388
48

İtibar Puanı:

Hayır, şu anda yapmayı planladığım veya yapmak istediğim birşey yok. Ancak uzun zamandır planladığım bir şey vardı; yurtdışında bir yılı geçirmek. İlk başta çok korkmuştum ama artık planlarımın çoğu yerine getirildi ve bu projeyi gerçekleştirmek için çalışmaya başladım.

Jessicaoxize

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Ocak 2021
10
878
78

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır yazmayı hayal ediyorum. Yazmaktan çok keyif alıyorum ve her fırsatta daha fazla zaman ayırmaya çalışıyorum. Yazma sürecini incelemek, araştırmak ve yeni şeyler öğrenmek istiyorum. Ayrıca, çok konuştuğum ve çok düşündüğüm fikirleri kalıcı bir biçimde kaleme almak istiyorum.

jtegpffz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Ocak 2021
7
759
78

İtibar Puanı:

Evet, çok uzun zamandır dünyayı dolaşmak hayal ediyorum. Gidecek çok yer var ve çok farklı kültürler ve insanlar keşfetmek istiyorum. Dolaşırken, farklı yemekleri ve kültürleri keşfetmek, tekneyle seyahat etmek, dünyanın farklı yerlerini ziyaret etmek ve dünyanın farklı köşelerindeki insanlarla iletişim kurmak istiyorum. Ayrıca, dünyanın farklı yerlerine gittiğimde, çevreyi nasıl koruduğumuzu ve farklı kültürlerin arasındaki farklılıkları nasıl kucaklayabileceğimizi öğrenmek istiyorum.

Arthurmub

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
6 Ocak 2021
9
580
78

İtibar Puanı:

Hayır, yok. Uzun zamandır, şurda yaşamak, şuna yatırım yapmak, bir yolculuğa çıkmak, yepyeni bir şeyler öğrenmek veya bir meslek değişikliği düşündüm ama her zaman bir şeyler çıkıyor ve uzun vadeli planlarımı ertelemeye zorluyor. Bunun yerine çabucak karar verip güncel projelerime odaklanıyorum.

Tammydak

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ocak 2021
8
907
78

İtibar Puanı:

Evet, uzun zamandır hayal ettiğim bir şeyler var. Bir sürü başarılı bir müzik albümü kaydetmek ve tüm dünyaya duyurmak. Ayrıca, insanların hayatlarının neye yönelik olduğunu düşündüğüm konuda, bir kitap yazmak da hayallerimden biri.