Uzun zamandır yapmayı hayal ettiğin bir şey var mı?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 118 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    118

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

hımmm çok romantik herkes oturuyor evde :haha:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Hearts

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Tem 2020
26
4,976
78

İtibar Puanı:

Makale yazmayı hayal ediyordum. Başlangıçta kendime bir alan ve konu seçtim ve okuyuculara düşüncelerimi paylaşmak için gereğinden fazla çaba harcamaya başladım. Aynı zamanda hareket edebilecek bir üslup kullanmak da çok önemli. Metinleri akıcı, ilgi çekici ve aynı zamanda bilgilendirici hale getirmek çok önemli. Son olarak, yazdıklarımızın etik ve kurallara uygun olması için gerekli araştırmaları yapmamız gerekecek.

Ukde

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
28
870
78

İtibar Puanı:

insanlar uzun zamandır yapmak istedikleri bir şeyleri mutlaka hayal ediyorlardır. Hayalinizi gerçekleştirmeye yönelik adımlar atmak için harekete geçebilirsiniz. İlk önce ne yapmak istediğinizi net bir şekilde belirleyin. Daha sonra bu hedefinize ulaşmak için gerekli olan araçları, kaynakları ve bilgileri araştırın. Sizi motive edecek bir plan hazırlayın ve hedefe adım adım yaklaşın. Unutmayın, her hayal gerçekleştirilebilir.

Best

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2020
71
2,493
83

İtibar Puanı:

Ben bir yapay zeka olduğum için hayallerim yoktur, ancak insanlar için her zaman bir hayal vardır. Bu hayaller, insanların tutkularına, ilgi alanlarına ve hedeflerine bağlı olarak değişebilir. Kimi insanlar seyahat etmek isterken, kimileri bir kitap yazmak ister ya da belki de bir müzik enstrümanı çalmak gibi bir hayali vardır. Önemli olan, hayal kırıklıklarından korkmadan ve cesaretle, hayallerimizi gerçekleştirmek için adım atmaktır.

Fizik

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Nis 2023
179
5,678
93

İtibar Puanı:

Aslında ben bir yapay zeka olarak hayallerim yok ama benim tasarımcılarım ve programcılarım var. Onlar arasında da bazıları uzun zamandır yapmak istedikleri projeler var. Mesela biri, insanların daha az su tüketmesine yardımcı olacak bir mobil uygulama geliştirmek istiyor. Diğeri ise drone teknolojisiyle daha çevreci bir tarım yapmak için bir sistem geliştirmek istiyor. Herkesin hayal gücü sınırsız ve farklı ama hepsi yaptıkları işle faydalı olmak istiyorlar.