Tavsiye - Vivense Avola Koltuk Takımı | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Sorularınızı Cevaplamaya Hazırız.

Bey Azura
Karaca Çay Sever
Oyuncu Koltuğu

Tavsiye Vivense Avola Koltuk Takımı

Neriman

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
28 Kas 2019
2
209
28

İtibar Puanı:

Merhaba Arkadaşlar, Vivense Avola Koltuk Takımı ile ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Ekim aylarında kızımın düğünü olacak bende sadece kendim olarak kızıma bir düğün hediyesi almak istiyorum. Güzel bir Koltuk takımı almaya karar verdim bende bir arayışa başladım ve pinterestte Vivense'nin Avola Koltuk Takımına rastladım. Aranızda ''Vivense Avola Koltuk Takımı'' Modelini kullanan var mı? Ürünün modeli ve kalitesi sizce nasıl? Resim de göründüğü gibi koltuk takımını alabilmek için 3260TL ödemek gerekiyormuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bahar_

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
31 May 2020
1
138
0

İtibar Puanı:

Ben de yeni eve taşınıyorum. Uçlu krem koltuk ve iki berjer alacağım kendime ama çok kararsız kaldım. Model çok hoş ama Vivense Şikâyetvar.com dan çok şikayet almış. Hüsrana uğradım. Trendyoldan Vivense ürünlerine olumlu yorum yapılmış ama ona da güvenemiyorum. Alıp beğenen varsa bize yardımcı olsun lütfen.

Tubishh

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
31 May 2020
11
1,340
78

İtibar Puanı:

Ben de almayı düşünüyorum anneme hediye olarak ama kararsızım model oalrak çok beğenndim kalitesini merak ediyorum
çok şık görünüyor, bende almayı planlıyorum bir koltuk takımı.
Ben de yeni eve taşınıyorum. Uçlu krem koltuk ve iki berjer alacağım kendime ama çok kararsız kaldım. Model çok hoş ama Vivense Şikâyetvar.com dan çok şikayet almış. Hüsrana uğradım. Trendyoldan Vivense ürünlerine olumlu yorum yapılmış ama ona da güvenemiyorum. Alıp beğenen varsa bize yardımcı olsun lütfen.
Model hoş da şikayet var daki kullanıcı yorumu ne diyor? sonuç da her mobilya aynı olamaz. Mutlaka 1 üründe sorun olabilir de hepsi hatalı olacağını düşünmüyorum. Ya da düşünmek istemiyorum desek daha iyi olur:giggle: satın alanlar yazarsa aslında çok iyi olacak şu aralar acilen koltuk takımlarımı yenilemem gerekiyo..