Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Tavsiye Vivense Avola Koltuk Takımı

Neriman

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Kas 2019
38
8,907
83

İtibar Puanı:

Merhaba Arkadaşlar, Vivense Avola Koltuk Takımı ile ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Ekim aylarında kızımın düğünü olacak bende sadece kendim olarak kızıma bir düğün hediyesi almak istiyorum. Güzel bir Koltuk takımı almaya karar verdim bende bir arayışa başladım ve pinterestte Vivense'nin Avola Koltuk Takımına rastladım. Aranızda ''Vivense Avola Koltuk Takımı'' Modelini kullanan var mı? Ürünün modeli ve kalitesi sizce nasıl? Resim de göründüğü gibi koltuk takımını alabilmek için 3260TL ödemek gerekiyormuş.

Vivense-Avola-Koltuk-Takimi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bahar_

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
31 May 2020
2
654
78

İtibar Puanı:

Ben de yeni eve taşınıyorum. Uçlu krem koltuk ve iki berjer alacağım kendime ama çok kararsız kaldım. Model çok hoş ama Vivense Şikâyetvar.com dan çok şikayet almış. Hüsrana uğradım. Trendyoldan Vivense ürünlerine olumlu yorum yapılmış ama ona da güvenemiyorum. Alıp beğenen varsa bize yardımcı olsun lütfen.

Tubishh

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
31 May 2020
21
4,459
78

İtibar Puanı:

Ben de almayı düşünüyorum anneme hediye olarak ama kararsızım model oalrak çok beğenndim kalitesini merak ediyorum
çok şık görünüyor, bende almayı planlıyorum bir koltuk takımı.
Ben de yeni eve taşınıyorum. Uçlu krem koltuk ve iki berjer alacağım kendime ama çok kararsız kaldım. Model çok hoş ama Vivense Şikâyetvar.com dan çok şikayet almış. Hüsrana uğradım. Trendyoldan Vivense ürünlerine olumlu yorum yapılmış ama ona da güvenemiyorum. Alıp beğenen varsa bize yardımcı olsun lütfen.
Model hoş da şikayet var daki kullanıcı yorumu ne diyor? sonuç da her mobilya aynı olamaz. Mutlaka 1 üründe sorun olabilir de hepsi hatalı olacağını düşünmüyorum. Ya da düşünmek istemiyorum desek daha iyi olur:giggle: satın alanlar yazarsa aslında çok iyi olacak şu aralar acilen koltuk takımlarımı yenilemem gerekiyo..

F

Fatma

Kayıtsız Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar, Vivense Avola Koltuk Takımı ile ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Ekim aylarında kızımın düğünü olacak bende sadece kendim olarak kızıma bir düğün hediyesi almak istiyorum. Güzel bir Koltuk takımı almaya karar verdim bende bir arayışa başladım ve pinterestte Vivense'nin Avola Koltuk Takımına rastladım. Aranızda ''Vivense Avola Koltuk Takımı'' Modelini kullanan var mı? Ürünün modeli ve kalitesi sizce nasıl? Resim de göründüğü gibi koltuk takımını alabilmek için 3260TL ödemek gerekiyormuş.

Kesinlikle vivenseden alış veriş yapmayın bende yeni eve taşınıyorum bu modeli sipariş ettim bir buçuk ay beklettiler gelmedi daha sonra yorumları okudum gözüm korktu geri vazgeçtim iade olduğu için evime gelmemiş mal geri iade sayıldığı için 700 liramızı kestiler paramızı aldık ama 700 lira eksik aldık onu kurtarabildigimize seviniyoruz bu mağaza tam bir dolandırıcı hem malı alıyorsunuz getirmiyorlar geri vazgeçmek isterseniz paranızı vermiyorlar tam bir rezalet kesinlikle tavsiye etmiyorum! Bu mağaza çok başınızı ağrıtır resimler sahte çalışanlar sahte tek amaçları insanları dolandırmak

A

Ayse

Kayıtsız Kullanıcı

Siz aldınız mı bu modeli? Aldıysanız memnun kaldınız mı? Kalitesi nasıl? ben de almayı düşünüyorum. Eğer yorum yaparsanız çok sevinirim

Neriman

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Kas 2019
38
8,907
83

İtibar Puanı:

Siz aldınız mı bu modeli? Aldıysanız memnun kaldınız mı? Kalitesi nasıl? ben de almayı düşünüyorum. Eğer yorum yaparsanız çok sevinirim
Merhaba Ayşe hanım, evet satın aldık şuanlık bir sorunumuz yok, ilerde ne olur bilmem. Ancak bir üst mesajda daha önce satın alan var önermiyor.

E

Esnur

Kayıtsız Kullanıcı
Merhaba geçen hafta bu koltuk takımını aldım,inanılmaz kötü bir takım kumaş kalitesi ,minderleri,berjeri tam bir hayal kırıklığı tam bir hayal kırıklığı,mağazaya gidip seçilmeli

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

Merhaba geçen hafta bu koltuk takımını aldım,inanılmaz kötü bir takım kumaş kalitesi ,minderleri,berjeri tam bir hayal kırıklığı tam bir hayal kırıklığı,mağazaya gidip seçilmeli
Hayırlı olsun üzüldüm sizin adınıza :rolleyes:

A

Aslı doğn

Kayıtsız Kullanıcı

Geçen sene aldım vivense avola koltuk takımını. Yalnız yaşayan 56 kilo bir insanım. Pandemiden sebep 1 yıldır eve kimsede gelmiyor. Yani koltuk takımı neredeyse kullanılmadı diyebilirim. Buna rağmen tüm koltukların ön süngeleri kaydı, koltukların şekilleri bozuldu. İskelet sisteminde yamulmalar oldu. Sanki yıllardır hunharca kullanılmış gibi bir görüntü oluştu. İnanılır gibi değil. Asla almayın aldırmayın!

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

Geçen sene aldım vivense avola koltuk takımını. Yalnız yaşayan 56 kilo bir insanım. Pandemiden sebep 1 yıldır eve kimsede gelmiyor. Yani koltuk takımı neredeyse kullanılmadı diyebilirim. Buna rağmen tüm koltukların ön süngeleri kaydı, koltukların şekilleri bozuldu. İskelet sisteminde yamulmalar oldu. Sanki yıllardır hunharca kullanılmış gibi bir görüntü oluştu. İnanılır gibi değil. Asla almayın aldırmayın!
ben şok