Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Tavsiye Vivense Boston Koltuk Takımı

FRANKIE

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
8
804
78

İtibar Puanı:

Herkese Selaaaam :D Vivense Boston Koltuk Takımı için tavsiye almaya geldim..
İnternette gezinirken aslında ne kadar da değişik ve yeni güzel koltuk takımı modellerinin çıktığını farkettim :D Malum karantinadayız evde kala kala evdeki mobilyaları görmekten sıkıldım artık. Bende mobilyalarımı değiştirmeye karar verdim ilk olarak koltuk takımlarımı değiştireceğim :D Neyse işte biraz koltuk takımlarını araştırayım dedim ve nereye gidersem gideyim her yerde Vivense Mobilyanın koltuk takımları ile rastlaşıyordum. Bende dayanamayı Vivense'in sitesini ziyaret ettim ve siteye girdiğim gibi Boston Koltuk Takımı ile karşı karşıya geldim. Uzun zamandır beğendiğim bir koltuk takımı çıkmıyordu ilk defa çok beğendiğim bir koltuk takımını görünce hemen sipariş etmek istedim :D Normalde internetten alacağım herhangi bir ürünün yorumunu okumadan asla almam ama Vivense'nin Boston Koltuk Takımı hakkında hiç bir yerde kullanıcı yorumu bulamadım. Aranızda Vivense Boston Koltuk Takımını kullanan var mı? Sadece bu koltuk takımı da değil Hem Vivense ile taptığınız hem de bu koltuk takımı ile yaptığınız tüm önerilerinizi ve tavsiyeleriniz bekliyorum :) Herşeyi dahil edince komple takımın fiyatı 5045TL oluyor.

Vivense-Boston-Koltuk-Takimi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi: