Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Mobilya Yorumları Vivense Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 92 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    92

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Vivense Mobilya Yorumları

Vivense mobilya kullanıcı yorumları forumlarına hoşgeldiniz, bu bölümümüz de Vivense mobilya kullanıcı yorumları ile ilgili düşüncelerinizi veya tavsiyelerinizi paylaşırbilirsiniz. Vivense mobilya sizce nasıl yorumlanır? Yoksa daha önce Vivense mobilya ile tanışmadınız mı? İşte Vivense mobilya severlerin toplandığı platformumuz da birbirinden farklı özgün Vivense mobilya kullanıcı yorumları sizlerle.
Vivense mobilya müşterisi olup, vivense mobilya şikayetleri olan müşteriler için oluşturulmuş bölümümüz: Vivense Mobilya Şikayetleri
Şikayetleriniz için lütfen doğru yere konu açtığınızdan emin olun. İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi forumlar diliyorum.

Son düzenleme:

Bahar

Bahar gibi
Platin Üye
30 Haz 2019
233
89,200
93
34
istanbul

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

MeRaLc

Merhaba Dünya
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
207
81,098
93

İtibar Puanı:

ben tasarımlarını beğeniyorum ama kalite çok önemli. hakkında ciddi anlamda şikayet var. ondan dolayı kafa karıştırıyor. almadığım için hiçbir ürününü birşey diyemiyorum. bence en doğru yorumu kullananlardan almak lazım.

Queen

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
69
21,202
83

İtibar Puanı:

ateş olmayan yerden duman da çıkmaz derler.:unsure:
ben bir çok eski bir şikayet okudum artık adam sitesini açmış pes dedirtti. çok da saçma geldi.

Merhaba arkadaşlar,
Bugün yine sizlere başıma gelen başka bir olayı anlatacağım, yazmayacağım dedim yine yazıyorum.
Vivense.com dan alışveriş yapmak isteyen arkadaşlara başıma gelenleri anlatmak istedim.
Öncelikle arkadaşlar vivense.com internet üzerinden her türlü mobilya alabileceğiniz bir alışveriş sitesi. Daha önceden de bu tarz sitelerden alışveriş yapmak istemiştim taa ki çocuğumuz olana kadar yapmadım. Tabi izmirde oturuyoruz inanın Karabağlar, kemeraltı vs aklınıza gelebilecek her yeri gezdik ama fiyatlar dudak uçuklatıyordu. Artık bu bahsettiğim yerlerdeki tüm firmalar uyanmış ve bildiğiniz ilk el üreticiler bile normal fiyatların 2 katı fiyaltara satıyorlar. Hatta bunların bir çoğu da kendisi üretmiyor yine bursa ve istanbul kökenli firmalardan alıyorlar bir de o firmaların broşürleri var ellerinde, dükkanlarına koymuşlar birkaç tane ürün diğerlerini de siz broşürden seçiyorsunuz getiriyorlar ama en ucuz çocuk odalarının fiyatları ve en kötü kalitede olanlar 2000 tl den başlıyorlar. Biz de dedik almışken güzel birşey alalım çünkü çocuğumuzu çok seviyoruz. Her yeri gezdik ama adam akıllı uygun fiyatlarda birşey bulamadık. bir tane beğendik o da 4500 tl dedik bunu internetten buluruz alırız ve de bulduk ama vivense.com'da değil tabiki, başka bir sitede 3500 tl ye bulduk aynı ürün, aslında ilk üreticisinin arkadaşının web sitesiymiş ve ellerine kalmamış. Buradan zaten direkt anlarsınız ki izmirde fiyatlar acayip uçuk. Neyse adamlarla iletişime geçtim ama ellerinde olmadığından vazgeçtik. Eşim tabi bu arada neredeyse 6 aylık hamileydi. Çocuk odamızın perdesi, çocuğumuzun yatağı yorganı herşeyi giysileri vs hazır birtek mobilyalar yok. Sözü uzattım ama inanın mobilya bulmak konusunda aklınıza gelebilecek her yolu denedik. En son gezerken uygun fiyatlı olarak vivense.comu bulduk internette. Ürünlere baktık ve ben ne olur ne olmaz aradım. Soracağım merak ettiğim herşeyi sordum. Müşteri temsilcileri yalan olmasın 2 tane var.(buradan ne kalitede bir hizmet verdiklerini anlıyoruz ilk başta ama fiyat ucuz ya...) Bir de müşteri temsilcilerinin başında bir kadın var onunla da ilerleyen zamanlarda anlatacağım sebeplerden dolayı görüştüm. Dedim biz bu ürünü alalım. Kaptan 2 Bebek Odası Takımı olarak geçiyor sitede ve fiyatı da yılbaşı indirimi(buranyı özellikle irdeleyeceğim.) yüzüden 500 tl indirimli olarak bizlere 2250 tl ye gelicek kargo da dahil. Mobilyalar gerçekten mdf ve güzel tasasrlanmış kaliteli seri üretim yani fabrikasyon. Siz de siteye girip incelediğinizde anlayacaksınız zaten. Üretici firma aslında vivense değil tabi yine. Ekin mobilya diye bir firmanın fabrikasında üretiliyor yani tedarikçileri bunlar. Bu firmanın ayrı bir sitesi ve ama siteleri üzerinden alışveriş yapılmıyor. Bu kısmı geçiyorum. 29 Aralık 2015 tarihinde dedik bu yılbaşı indiriminden de faydalanarak alalım. Ürünü satın aldım hatta dedik bir de çocuk halısı alalım daha sonra kredi kartımız azalınca onu da sonra anlatıcam.