Mobilya Yorumları Vivense Mobilya Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 92 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    92

Gökben

Unutmamalı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
125
48,578
93

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.
tasarımları güzel ama neden bu kadar şikayet var bunu düşünüyorum?

NiceGirl

Çizofren
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Eyl 2019
235
77,085
93

İtibar Puanı:

tasarımları güzel ama neden bu kadar şikayet var bunu düşünüyorum?
Ben vivense hakkında bir bilgim yok ama illa modelleri güzel olduğu için kaliteli olacak diye de bir şey yok :)

GülümSeyen

Evli Mutlu Çocuklu
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
160
55,668
93

İtibar Puanı:

ben tasarımlarını beğeniyorum ama kalite çok önemli. hakkında ciddi anlamda şikayet var. ondan dolayı kafa karıştırıyor. almadığım için hiçbir ürününü birşey diyemiyorum. bence en doğru yorumu kullananlardan almak lazım.
aynen katılıyorum.