Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

DoNtSpEaK

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

iyi bence gayet modern ürünleri var ve fiyat açısından oldukça uygun fiyatlardan başlayan mobilyaları var. bizim millet çok akıllı 3bin tl ye alınan mobilya ile 10bin tl ye alınan mobilya arasındaki farkı anlayamayacak kadar cahal olduğumuz için olayı çözemiyoruz.

Fatmacik01

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

@Vivense Hakkında çok fazla şikayet var ama ben tasarımlarını çokta kötü bulmuyorum. Ben beğeniyorum modellerini ama kalitesi hakkında fazla bir bilgim yok.

Ahenk

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

uygun fiyata mobilya almak isteyenler için iyi biryer.

FerideSancaktar

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ürünleri fena değil ama kendi tarzıma uymadığı için herhalde almazdım.

HuriyeDGN

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Benim alt komşu vivense'den aldı mobilyalarını kendisi çok memnun benim de gördüğüm kadarıyla da güzel bir dokusu var.

Büşra

Havam batar ben asla
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

uygun fiyata mobilya almak isteyenler için iyi biryer.
Uygun haklısınız bugün mağazasına gittim fiyatlar uygun ancak alırmısın dersen bilmiyorum kafam karışık derim :D

Celile

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.
👏👏👏👏

Dilara

Karatay Hukuk
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.
👏 👏

Hulya90

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Vivense ucuz mobilyalar üretiyor ama kalitesi hakkında bir şey demem doğru olmaz

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!