Vivense Mobilya Yorumları | Sayfa 4 | Mobilya Takımları - Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

0322 613 45 45

GülsümDeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Herkes vivense mobilyaya çok yüklenmiş ama ben herkesin düşündüğünün tam tersini düşünüyorum tasarımsal olarak zaten tasarımlarını güzel buluyorum vivense mobilyanın. kalite olarak ise fiyatına göre çok iyi olduğunu düşünüyorum. Karşılaştırma yaparken aynı fiyat aralığında olan mobilya firmaları ile karşılaştırma yapmalısınız.

EsraGüven33

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

İnternet te çok fazla şikayet bulunsada vivense tüm şikayetlere cevap vermiş olarak görünüyor. Tasarımlarına gelince ben beğeniyorum. Üretimleri ihtiyaca göre üretmesi ürünün geç geleceğine işaret etmektedir. Eğer güzel bir seçim yapmak istiyorsanız fırından taze çıkanını almak her zaman daha iyidir. Söz konusu ayıpsız mallar için geçerlidir. Defolu veya hatalı ürünlerde müşteri daima haklıdır.

Vivense Temsilci : Sitemizdeki ürünlerimizin hiçbiri stoklu değildir, sipariş üzerine üretilip gönderimi yapılır , üretim ile ilgili sıkıntıdan dolayı ürün üretimi sağlanamamış müşterimizi de mağdur etmemek adına bir gün sonra bilgi verilip ücret iadesi yapılmıştır,müşterimize bu durumdan dolayı özürlerimizi ilettik ayrıca ödemiş olduğu miktarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz bankaya yapıyoruz, taksitli geri ödemesi hakkında bankanız ile iletişime geçmeniz gerekecektir.
Çok doğru :D

Nurten Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Vivense mobilya ile kendim hiç tecrübe etmedim ve etmememin en büyük nedeni ise çevremdeki insanlardan aldığım kötü dönüşler oldu :)