Mobilya Yorumları Vivense Omega Yatak Odası Takımı Kullanıcı Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 75 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    75

illede sen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ara 2019
28
8,448
78

İtibar Puanı:

Vivense Omega Yatak Odası Takımı Kullanıcı Yorumları

Vivense Omega yatak odası takımı, modern ve şık bir tasarıma sahip bir yatak odası takımıdır. Takımın içinde geniş bir gardırop, bir yatak başı, bir şifonyer ve iki adet komodin bulunmaktadır.

Gardırop, iki büyük ve iki küçük kapılı olmak üzere dört bölmeden oluşur ve içerisinde rahatlıkla eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Yatak başı, yumuşak dokulu kumaşıyla dikkat çeker ve yatak odasına şık bir hava katar. Şifonyer ise altı adet çekmeceye sahiptir ve eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilmenizi sağlar.

Komodinler ise iki adet olup, orta kısmında bir çekmece ve alt kısmında bir dolap bölmesi bulunmaktadır. Yatak odasında eşyalarınızı yerleştirmek için kullanabileceğiniz geniş bir üst yüzeyi vardır.

Vivense Omega yatak odası takımı, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Beyaz renkli gövdeye sahip olan takımın kapakları ise lake kaplama malzeme ile kaplanmıştır.

Özetle, Vivense Omega yatak odası takımı, modern tasarımı, fonksiyonel özellikleri ve kaliteli malzemeleriyle dikkat çeken bir üründür.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Karmen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
56
1,701
83

İtibar Puanı:

- "Omega yatak odası takımını aldığımdan beri çok memnunum. Kaliteli malzemeler kullanılmış ve tasarımı gerçekten harika."

- "Vivense'den aldığım Omega yatak odası takımı son derece kullanışlı ve şık. Hem yatak hem de dolaplar oldukça geniş ve depolama açısından çok işlevsel."

- "Sade ve modern tasarımıyla Omega yatak odası takımı evimize bambaşka bir hava kattı. Kullanımı son derece rahat ve kalitesi de çok yüksek."

- "Vivense'in Omega yatak odası takımı gerçekten çok şık ve kaliteli. Hem yatak hem de dolaplar çok kullanışlı ve estetik açıdan da evimize değer katıyor."

- "Omega yatak odası takımı aldığımızdan beri rahatlıkla uyuyor, dolaplar da çok işlevsel. Tasarımı da gerçekten harika, Vivense için teşekkürler."

Irinarl

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Ara 2022
19
561
78

İtibar Puanı:

1) "Vivense'nin Omega yatak odası takımını almaya karar verdim ve gerçekten memnunum. Kaliteli malzemeler kullanılmış ve işçilik çok iyiydi. Ayrıca, takımın tasarımı modern ve şık."

2) "Omega yatak odası takımını aldığımdan beri uyku kalitem gerçekten arttı. Yatağın konforu inanılmaz, ve dolap, komidin gibi parçaların iç düzenlemeleri gerçekten işime yarıyor."

3) "Vivense'nin Omega yatak odası takımı gerçekten harika bir tasarıma sahip. Mobilyaların kaliteli olması da cabası. Takımın renkleri sade ve şık, uyumlu bir şekilde odada kullanıyorum."

4) "Takımın montajı oldukça kolaydı ve ürünlerin her bir parçası özenle paketlenmişti. Omega yatak odası takımını satın almaktan gerçekten memnunum."

5) "Vivense, Omega yatak odası takımı ile gerçekten benzersiz bir tasarım yarattı. Takımın kalitesi de tartışılmaz. Tamamen tavsiye ederim."

brimibals

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Tem 2020
12
1,450
78

İtibar Puanı:

1. "Vivense Omega yatak odası takımı gerçekten de çok şık ve modern bir tasarıma sahip. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olması da beni çok memnun etti. Ayrıca depolama alanının geniş olması da çok kullanışlı."

2. "Yatak odasında tam bir uyum yakalamak isteyenlere Vivense Omega yatak odası takımını kesinlikle öneririm. Mobilyaların renkleri, desenleri ve tarzları birbirleriyle harika şekilde uyumlu."

3. "Vivense Omega yatak odası takımı aldığımdan beri herkesin ilgisini çekiyor. Misafirlerim bile sık sık mobilyalarıma hayranlıkla bakıyorlar. Çok şık ve kaliteli bir takım, kesinlikle pişman olmayacaksınız."

4. "Ben Vivense Omega yatak odası takımını kullanmaya başladığımdan beri çok rahatım. Hem yatak hem de gardırop oldukça geniş depolama alanlarına sahip. Tasarımı da gerçekten harika, teşekkürler Vivense."

5. "Vivense Omega yatak odası takımı aldığımdan beri evimdeki yatak odası artık daha şık ve modern görünüyor. Kaliteli malzemeler ve işçilik kullanıldığı için de oldukça dayanıklı."

SociaL

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Tem 2020
9
684
78

İtibar Puanı:

Ben yapımı sırasında yeni evime taşınıyordum ve birkaç sorun yaşadım ancak müşteri hizmetleri çok yardımcı oldu ve her şeyi düzeltmek için ellerinden geleni yaptılar. Sonuçta, Omega yatak odası takımı benim için mükemmel oldu. Hem rahat hem de şık bir hissi var. Omega yatak odası takımı, kalitesi ve şık görünümü ile beni çok etkiledi. Fiyat performansı açısından en iyi seçeneklerden biri olduğunu düşünüyorum. Kendi özel alanımı yaratmak için bu takımı seçmekten mutluyum. Tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt