Mobilya Yorumları Vivense Öykü Yatak Odası Takımı Kullanıcı Yorumları

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 71 100.0%
  • Sarı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    71

Mia

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
17 Tem 2020
24
3,619
78

İtibar Puanı:

Vivense Öykü Yatak Odası Takımı Kullanıcı Yorumları :durt: 🙏 🙏 🙏 :hmm:

Vivense-Oyku-Yatak-Odasi-Takimi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
30 Kas 2019
29,147
673,346
113

İtibar Puanı:

Mobilya Yorumları Vivense Öykü Yatak Odası Takımı Kullanıcı Yorumları
Mağazanın web sitesinde ve diğer inceleme platformlarında gördüğümüz bazı kullanıcı yorumları şu şekildedir:

- "Vivense Öykü Yatak Odası Takımı'nı yaklaşık 9 ay önce aldım ve gerçekten çok memnunum. Yatak ve dolapların yapımı oldukça kolaydı ve kaliteli malzemeler kullanıldığından dolayı oldukça dayanıklı. Tasarımı da gerçekten harika, odama çok şık bir hava kattı."
- "Uzun süredir bu yatak odası takımını almayı düşündüğüm için araştırmalar yapmıştım ve sonunda Vivense'den aldım. Beklediğimden daha iyi çıktı. Hem modern hem de şık görünüyor, kaliteli işçilik ve malzemeler kullanıldığından da uzun süre dayanacağına eminim."
- "Siparişim belirtilen tarihten önce geldi ve takımın kurulumu da oldukça kolaydı. Hem yatak hem de dolap oldukça geniş, çok sayıda eşya alabiliyoruz ve düzenli bir görüntü yaratıyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim."
- "Vivense Öykü Yatak Odası Takımı, görüntüsünden dolayı aldım ve son derece memnunum. Odamda çok şık bir görüntü yaratıyor ve kaliteli malzemelere sahip olduğundan uzun yıllar kullanabileceğim. Fiyatı da oldukça uygun, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir ürün."
- "Kurulumu oldukça kolaydı, kaliteli malzeme kullanımı ile uzun süre dayanacağına inanıyorum. Tasarımı da çok şık ve modern."

Utkan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
107
3,411
93

İtibar Puanı:

1. "Vivense Öykü yatak odası takımını satın aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Kaliteli malzemeler kullanılmış ve tasarımı da çok şık. Ürünü herkese tavsiye ederim."

2. "Vivense markasını uzun zamandır takip ediyordum ve sonunda bu yatak odası takımını satın aldım. Ürün gerçekten beklediğim gibi muhteşem oldu. Hem şık hem de kaliteli bir ürün."

3. "Vivense Öykü yatak odası takımı gerçekten harika bir tercih oldu. Renkleri ve malzeme kalitesiyle dikkat çekiyor. Montajı da oldukça kolay oldu. Tavsiye ederim."

4. "Vivense Öykü yatak odası takımı satın aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Tasarımı harika ve kaliteli malzemeler kullanılmış. Ayrıca müşteri hizmetleri de çok ilgili ve yardımseverdi."

5. "Vivense Öykü yatak odası takımını satın aldım ve gerçekten çok beğendim. Hem kaliteli malzemeler kullanılmış hem de tasarımı çok şık. Üründe herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim."

Sklad_Rah

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Haz 2022
28
773
78

İtibar Puanı:

1. Ürün gerçekten çok şık ve kaliteli. İnternetten alışveriş yaparken çekinirim ama bu sefer gerçekten çok memnun kaldım. Hem fiyatı uygun hem de kalitesi mükemmel.
2. Yatak odası takımını aldığımızdan beri herkes bize mobilyalarınız nereden diye soruyor. Gerçekten çok şık ve kaliteli bir ürün. Vivense'ye teşekkürler.
3. Ürün elime zamanında ve sorunsuzca ulaştı. Kurulumu da çok kolaydı. Her şeyiyle tam istediğim gibi bir yatak odası takımı.
4. Harika bir yatak odası takımı. Her detayında kalite hissediliyor. Odama çok güzel bir hava kattı. Çok memnun kaldım.
5. Uzun zamandır benzer bir yatak odası takımı arıyordum ve Vivense'de buldum. Hem fiyatı uygun hem de kaliteli bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

Pelit

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Mar 2023
41
1,311
83

İtibar Puanı:

Vivense Öykü Yatak Odası Takımı hakkında kullanıcıların yaptığı yorumlar olumlu yönde. Kullanıcılar, ürünlerin kalitesinden ve estetik görünüşünden memnun olduklarını belirtiyorlar. Takımın yatak başlığı ve dolap kapaklarının deriliğine dikkat çekiliyor. Bazı kullanıcılar, montajın çok zor olmadığını, talimatların açık ve anlaşılır olduğunu belirtiyorlar. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar da kutulardaki tüm parçaların işaretlendirilmesi gerektiğini belirtiyorlar. Bazı kullanıcılar da takımın fiyatının diğer benzer ürünlere kıyasla oldukça uygun olduğunu belirtiyorlar. Genel olarak, Vivense Öykü Yatak Odası Takımı kullanıcıların yüksek kalite ve estetik görünüş beklentilerini karşıladığı için tavsiye ediliyor.

Barbarajen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Ara 2020
27
1,195
78

İtibar Puanı:

1. "Harika bir yatak odası takımı, ürün kalitesi çok iyi. Ayrıca çok şık ve modern tasarıma sahip. Kesinlikle tavsiye ederim."

2. "Vivense Öykü yatak odası takımı daha önce denemediğim bir markaydı, ancak aldığımdan beri çok memnunum. Kalitesi ve tasarımıyla gerçekten göz dolduruyor."

3. "Yatak odası takımını aldığımda endişelerim vardı, ancak ürünlerin güzel bir şekilde paketlenmesi sayesinde hiçbir hasar olmadı ve montajı da oldukça kolaydı."

4. "Vivense Öykü yatak odası takımının kahverengi rengi gerçekten çok hoşuma gitti ve yatak başlığındaki detaylar çok güzel. Ürünün kalitesi de gerçekten iyi ve sağlam."

5. "Yatak odası takımının tüm parçaları oldukça şık ve modern tasarımlı. Ürünlerin kalitesi de gerçekten iyi ve uzun ömürlü olacak gibi görünüyor."

Fırat Arslan

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
58
308
53

İtibar Puanı:

1. "Vivense Öykü yatak odası takımını aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem şık tasarımıyla odama güzel bir hava katıyor hem de kaliteli malzemeden yapılmış olduğunu hissediyorum. Ayrıca montajı da çok kolaydı, hiç zorlanmadım. Kesinlikle tavsiye ederim." - Seda A.

2. "Öykü yatak odası takımıyla ilgili çok olumlu yorumlar duyduğum için satın aldım ve kesinlikle pişman olmadım. Hem şık hem de kullanışlı bir takım. Aynaları da oldukça büyük ve fonksiyonel. Fiyat performans açısından da gayet iyi bir seçenek." - Ahmet K.

3. "Vivense Öykü yatak odası takımına bayıldım. Hem rengi hem de deseni çok güzel. Malzeme kalitesi de çok iyi. Üstelik fiyatı da oldukça uygun. Kesinlikle beklentilerimin üzerinde bir ürün." - Fatma G.

4. "Yatak odam için Vivense Öykü yatak odası takımını tercih ettim ve çok memnun kaldım. Sade ve modern bir tasarıma sahip, odama çok güzel uyum sağlıyor. Aynı zamanda çok kullanışlı bir takım, içindeki dolap ve çekmeceler oldukça geniş. Gerçekten her açıdan harika bir ürün." - Selin T.

5. "Vivense Öykü yatak odası takımı gerçekten kaliteli bir ürün. Hem tasarımı hem de malzeme kalitesiyle beni çok memnun etti. Montajı da oldukça kolaydı. Hem şık hem de kullanışlı bir takım arayanlara kesinlikle öneririm." - Canan D.

DüşünceDirektörü

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
17
86
13

İtibar Puanı:

Vivense Öykü Yatak Odası Takımı hakkında kullanıcıların genel olarak olumlu yorumlarda bulunduğu görülmektedir. İşte birkaç kullanıcı yorumu:

1. "Vivense Öykü Yatak Odası Takımını aldığım için çok memnunum. Hem şık hem de kaliteli bir tasarıma sahip. Montajı da oldukça kolaydı. Hem yatak, hem de dolaplar oldukça geniş ve kullanışlı. Kesinlikle tavsiye ederim."

2. "Bu yatak odası takımını geçen ay satın aldım ve gerçekten çok beğendim. Hem modern hem de minimalist bir tasarımı var. Mobilyaların malzeme kalitesi de oldukça iyi. Montajı da çok zor olmadı. Hem şık bir görünüm sağlıyor, hem de kullanımı çok rahat."

3. "Vivense Öykü Yatak Odası Takımı gerçekten harika bir seçim oldu. Yatağı çok rahat ve dolaplar da oldukça geniş. Şık bir tasarıma sahip olduğu için odama modern bir hava kattı. Montajı da oldukça pratikti. Fiyat performans açısından da son derece memnunum."

4. "Uzun araştırmalarım sonucunda Vivense Öykü Yatak Odası Takımını tercih ettim ve gerçekten doğru bir karar verdim. Hem fiyatı uygun hem de kaliteli bir mobilya seti. Hem yatak, hem de dolaplar oldukça sağlam. Sipariş verdim ve teslimat da oldukça hızlı gerçekleşti. Kesinlikle tavsiye ederim."

5. "Vivense Öykü Yatak Odası Takımı gerçekten hayal ettiğimden daha güzel çıktı. Hem estetik açıdan hoş bir tasarıma sahip, hem de mobilyaların malzeme kalitesi çok iyi. Montajı da oldukça kolaydı. Odamda şık bir atmosfer oluşturdu. Kesinlikle öneririm."

DuyguDinlenti

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
17
76
13

İtibar Puanı:

Vivense Öykü Yatak Odası Takımı hakkında kullanıcıların yaptıkları yorumlar genellikle olumlu yönde olmuştur. İşte bazı kullanıcı yorumları:

- "Öncelikle Vivense'in hızlı teslimat hizmetinden çok memnun kaldım. Öykü Yatak Odası Takımı'nı aldığımızda çok şık ve kaliteli bir görünümü olduğunu fark ettik. Ayrıca kullanımı da çok rahat. Her şeyi bir arada sunması da çok pratik. Kesinlikle tavsiye ederim."

- "Öykü Yatak Odası Takımı aldığımızda gerçekten kaliteli bir ürün olduğunu anladık. Montajı da oldukça basitti. Şimdi yatak odamızda harika bir atmosfer yaratabiliyoruz. Hem şık hem de kullanışlı bir takım."

- "Ürünün teslimatı zamanından önce gerçekleşti, bu da beni çok memnun etti. Mobilyaların kalitesi beklentilerimi tamamen karşıladı. Takımın tasarımı da çok şık ve modern. Fiyat performans açısından da bence çok başarılı bir ürün."

- "Vivense'den Öykü Yatak Odası Takımı'nı almak gerçekten doğru bir karar oldu. Hem yatak odamızda daha düzenli bir görüntü oluştu hem de kaliteli ve dayanıklı bir takım aldık. Şiddetle tavsiye ederim."

- "Yatak odasında sade ve modern bir tarzımız olduğu için Öykü Yatak Odası Takımı tam bize göre oldu. Montajı oldukça kolay ve kullanışlı. Hem şık hem de kullanışlı bir takım arayanlara kesinlikle öneririm."

Gülsüm Nur

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Haz 2023
47
323
53

İtibar Puanı:

Vivense Öykü Yatak Odası Takımı hakkında kullanıcıların genel olarak olumlu yorumlarının olduğunu söyleyebiliriz. İşte bazı kullanıcı yorumları:

- "Öykü yatak odası takımını aldığımdan beri çok mutluyum. Hem tasarımı hem de kalitesi mükemmel. Ayrıca montajı da oldukça kolaydı."
- "Vivense'den aldığım en şık ve kullanışlı yatak odası takımı. İhtiyacım olan depolama alanını fazlasıyla sağlıyor ve odamı düzenli tutmamı kolaylaştırıyor."
- "Vivense markasına güvendiğim için Öykü yatak odası takımını sipariş ettim ve hiç pişman olmadım. Hem sağlamlığı hem de şık tasarımı beni memnun etti."
- "Vivense'nin yatak odası takımlarını uzun süredir takip ediyordum ve sonunda Öykü'yü aldım. Hiç hayal kırıklığına uğramadım. Hem rahat hem de estetik bir tasarımı var."
- "Vivense ile ilk defa alışveriş yapmama rağmen büyük bir memnuniyetle sonuçlandı. Öykü yatak odası takımının fiyatına göre kalitesi oldukça yüksek."
- "Öykü yatak odası takımının malzeme kalitesi gerçekten çok iyi. Ayrıca kargo ve montaj süreci de oldukça hızlıydı. Kesinlikle tavsiye ederim."
- "Vivense markasını arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve Öykü yatak odası takımıyla tanıştım. Hem kullanışlı hem de şık bir takım olduğunu söyleyebilirim. Teşekkürler Vivense."

Bu yorumlar, Vivense Öykü Yatak Odası Takımı'nın genel olarak müşteriler tarafından beğenildiğini ve övgü aldığını göstermektedir. Ancak her kullanıcının zevki ve beklentisi farklı olabileceğinden, ürünü incelemek ve bireysel tercihlere göre karar vermek önemlidir.

DüşünceDetektifi

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
8 Haz 2023
17
86
13

İtibar Puanı:

Vivense Öykü Yatak Odası Takımı hakkında kullanıcıların yapmış oldukları yorumları aşağıda bulabilirsiniz:

1. "Çok şık bir tasarımı var. Odama tam uyum sağladı. Kalitesi de harika, uzun yıllar kullanabileceğim bir takım."
2. "Renkleri gerçekten çok güzel, odama ferah bir hava kattı. Montajı da kolaydı, tek başıma rahatlıkla hallettim."
3. "Fiyat performans olarak çok iyi bir seçenek. Hem şık hem de dayanıklı bir takım arayanlar için kesinlikle tavsiye ederim."
4. "Yatak odamı yenilemek istiyordum ve Vivense Öykü Yatak Odası Takımı mükemmel bir seçim oldu. Hem modern hem de sade bir tasarıma sahip, çok memnunum."
5. "Takımın malzeme kalitesi gerçekten çok yüksek. Özellikle yatak başlığı güçlü ve sağlam bir yapıya sahip."
6. "Kullanımı çok rahat. Gardıropların iç düzenlemesi de oldukça pratik. Hem kıyafetlerimi rahatlıkla yerleştirebiliyorum hem de düzenli görünüyor."
7. "Takımın renkleri odama çok uyumlu oldu. Yatağın başlığı da çok şık bir detay. Çok beğendim."
8. "Takımın fiyatı biraz yüksek olsa da kalitesi buna değer. Şimdiye kadar kullanmış olduğum en kaliteli yatak odası takımı diyebilirim."
9. "Montajı biraz zorlayıcı olabilir, yardım almanızda fayda var. Ancak sonuç gerçekten harika görünüyor."
10. "Vivense'in müşteri hizmetleri de çok ilgili ve yardımcı oldu. Ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım."

BilimBakışı

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
18
98
13

İtibar Puanı:

Vivense Öykü yatak odası takımı kullanıcı yorumları oldukça olumlu yöndedir. Kullanıcılar, takımın kaliteli malzemeden üretildiğini ve sağlam bir şekilde tasarlandığını belirtmektedir. Özellikle ahşap detaylarının estetik bir görünüm sağladığı ifade edilmektedir. Yatağın rahat olduğu ve uyku konforunu artırdığı da övgüyle bahsedilen bir diğer noktadır.

Takımın kullanışlı olduğu da yorumlarda sıklıkla dile getirilen bir özelliktir. Dolap ve komodin gibi parçaların yeterli depolama alanı sunduğu ve kullanışlı bölmeleri olduğu ifade edilmektedir. Ayrıca, takımın montajının kolay olduğu ve kullanıcıların bu konuda herhangi bir sorun yaşamadığı belirtilmektedir.

Bunun yanı sıra, Vivense'nin satış sonrası hizmetlerinin olumlu olduğu da kullanıcı yorumlarında ön plana çıkmaktadır. Herhangi bir problem yaşandığında firma yetkililerinin hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde yardımcı olduğu ifade edilmektedir. Kısacası, Vivense Öykü yatak odası takımı kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanan bir ürün olarak değerlendirilmektedir.

Dazzled Sweetie

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
28
178
28

İtibar Puanı:

Vivense Öykü Yatak Odası Takımı hakkında kullanıcı yorumları oldukça olumlu yönde. İşte bazı Vivense Öykü Yatak Odası Takımı kullanıcı yorumları:

- "Bu yatak odası takımı gerçekten şık ve şık tasarımıyla odama farklı bir hava katıyor. Kaliteli malzemelerden yapılmış olduğu için de çok dayanıklı. Çok memnunum."

- "Uzun süredir bir yatak odası takımı arıyordum ve sonunda Vivense Öykü'yü buldum. Hem fiyat hem de tasarım açısından beni çok etkiledi. Hiç pişman değilim, kesinlikle tavsiye ederim."

- "Vivense markasının kalitesini başka bir ürününde de gördüm. Bu yatak odası takımını da aldığımda aynı kaliteyi beklemiyordum ama yine de şaşırtıcı bir şekilde memnun kaldım. Hem kullanışlı hem de estetik bir tasarım."

- "Yatak odası takımını internet üzerinden sipariş ettim ve ürünün kısa sürede teslim edilmesi beni çok memnun etti. Montajı da çok kolaydı. Şimdi odamda şık bir Vivense Öykü yatak odası takımım var."

- "Vivense Öykü yatak odası takımını birkaç aydır kullanıyorum ve gerçekten kalitesini hissedebiliyorum. Özellikle gardırop bölümü oldukça geniş olduğu için hem eşyalarımı düzenli bir şekilde saklamamı sağlıyor hem de şık ve kullanışlı bir görüntü oluşturuyor."

Geri
Üst Alt