Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Tavsiye Vivense Vivente Frezya Koltuk Takımı

GülayArmağan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
45
11,820
83

İtibar Puanı:

Vivense Vivente Frezya Koltuk Takımı
Selamlar Arkadaşlar Vivense Vivente Frezya Koltuk Takımı hakkında görüşleriniz ve tecrübeleriniz varsa benimle paylaşmanızı istiyorum.
Daha önceden hiç Vivense Mobilya'dan Mobilya almadığım için bu mobilya firması hakkında da pek fazla bilgim yok maalesef. Oturma odamdaki Koltuk Takımı Artık çok fazla yıprandığı ve eskidiği için yenisini almaya karar verdim. Sizce Vivense'den Koltuk takımı alınır mı ve seçtiğim koltuk takımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu resim de olan üçlü koltuktan ve tekli koltuktan ikişer tane alınca fiyatı 3580TL'ye geliyor.

Vivense-Vivente-Frezya-Koltuk-Takimi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
C

Candan

Kayıtsız Kullanıcı
Selamlar Arkadaşlar Vivense Vivente Frezya Koltuk Takımı hakkında görüşleriniz ve tecrübeleriniz varsa benimle paylaşmanızı istiyorum.
Daha önceden hiç Vivense Mobilya'dan Mobilya almadığım için bu mobilya firması hakkında da pek fazla bilgim yok maalesef. Oturma odamdaki Koltuk Takımı Artık çok fazla yıprandığı ve eskidiği için yenisini almaya karar verdim. Sizce Vivense'den Koltuk takımı alınır mı ve seçtiğim koltuk takımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu resim de olan üçlü koltuktan ve tekli koltuktan ikişer tane alınca fiyatı 3580TL'ye geliyor.

Merhaba koltuk takımını aldınız mı acaba aldıysanız görüşleriniz nelerdir

G

Gülsüm

Kayıtsız Kullanıcı

Merhaba aldınız mı yorumlarınız nelerdir ben de almak istiyorum da yardımcı olursanız sevinirim