Mobilya Haberleri - WELTEW Home Çanakkale Şubesini Açtı | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Mobilya Haberleri WELTEW Home Çanakkale Şubesini Açtı

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
1,981
77,325
113
38
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

WELTEW Home Çanakkale Şubesini Açtı

Mobilya sektöründeki önemli isimlerden Barış Güneş, 4'üncü mobilya mağazasını 'WELTEW Home' markası altında Troia Caddesi üzerinde açtı. Açılış konuşması yapan işletme sahibi Güneş; "Ev mobilyasında sektörde iyi bir markayla yerimizi almak istiyoruz" dedi.

Çanakkale’nin mobilya sektöründeki önemli isimlerden Barış Güneş, bayiliklerine bir yenisini daha ekledi. Mobilya üzerine Çanakkale’deki 4’üncü şubesini ‘WELTEW Home’ markası altında açan Güneş; “Sektörde iyi bir markayla yerimizi almak istiyoruz” dedi. Açılış konuşmasına emeği geçenlere teşekkür ederek başlayan Güneş, mağazanın Çanakkale’ye hayırlı olmasını diledi. Açılışa katılan WELTEW Home Satış ve Pazarlama Müdürü Akın Can ise, yurtdışında 18 mağaza bulunduğunu ve yaklaşık 51 ülkeye 15 milyon dolar civarında mobilya ihraç ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunduklarını söyledi. Türk mobilyasını dünyada tanıtmayı hedeflediklerini söyleyen Can; “Mobilya denilince akla gelen ilk markalardan olmak istiyoruz. Bu noktada Çanakkale ile buluşmak bizim için gerçekten çok önemli” dedi.

“Sektörde iyi bir markayla yerimizi almak istiyoruz”

WELTEW Home işletme sahibi Barış Güneş; “Buradan başka şubelerimiz de var. Yine aynı cadde üzerinde Meltem Bebek Genç Odası var. 15 yıldır mobilya sektöründeyim. Bu geçen süre boyunca bebek ve genç odası mobilyaları olarak faaliyetlerimizi sürdürdük. Ev mobilyasında da bu sektörde iyi bir markayla yerimizi almak istiyoruz. İyi de bir marka yaptığımız inanıyoruz. Şuanda toplamda 4’üncü bayiliğimizi açtık. Açılış esnasında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Mağazamız, Çanakkale’miz başta olmak üzere hepimize hayırlı olsun” dedi.

“15 milyon dolar civarında mobilya ihraç ediyoruz”
WELTEW Home Satış ve Pazarlama Müdürü Akın Can; “WELTEW Home mağazası 1996 yılında Bursa İnegöl’de faaliyete geçti. Faaliyete geçtiği süreç içerisinde bugünler hedeflerken, iki temel hedef üzerinde durduk. Birincisi Türk mobilyasını dünyada tanıtmaktı. Bu doğrultuda yurtdışında 18 mağazamız var, yaklaşık 51 ülkeye 15 milyon dolar civarında mobilya ihraç ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda yurt içinde 400’ü aşkın çalışanımızla 58’inci mağazamızla birlikte hizmet veriyoruz ve 79 ilde faaliyet yürütüyoruz. Mobilya denilince akla gelen ilk markalardan olmak istiyoruz. Bu noktada Çanakkale ile buluşmak bizim için gerçekten çok önemli. Bu güzel ilde bizleri sizlerle buluşturan Barış Güneş’e ve kıymetli ailesine teşekkür ediyorum. Genç, dinamik bir markayız, daha çok yolumuz var. Nice mağazaları sevgili Barış Bey ile birlikte açacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
(Yusuf Sonkurt)
 
Son düzenleme:
Two Piece Sets width=

Benzer konular

  • Two Piece Sets
  • Üst