Mobilya Yorumları Weltew Mobilya Yorumları

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Weltew Mobilya Yorumları

Weltew mobilya yorumları bölümüne hoşgeldiniz, bu bölümümüz de Weltew mobilya yorumları ile ilgili düşüncelerinizi veya tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz. Weltew mobilya sizce nasıl yorumlanır? Weltew mobilya gibi bir yaşantıya mı sahipsiniz? Yoksa daha önce Weltew mobilya ile tanışmadınız mı? İşte Weltew mobilya severlerin toplandığı platformumuz da birbirinden farklı, özgün Weltew mobilya yorumları sizlerle.
Weltew mobilya müşterisi olup, Weltew Mobilya şikayetleri olan müşteriler için oluşturulmuş bölümümüz: Weltew Mobilya Şikayetleri
Şikayetleriniz için lütfen doğru yere konu açtığınızdan emin olun. İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi forumlar diliyorum.

Son düzenleme:

Bamteli

Emektar Üye
Platin Üye
25 Tem 2019
141
52,798
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Weltew mobilyanın ürünlerinin tasarımları kötü değil belki ama bana pek hitap etmiyor. Bence pek genç işi değil mobilyaları biraz ağır ve oturaklı.
olabilir bende öyle düşündüm gençi geçtim biraz kromsu geldi

Çilay

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
121
42,240
93

İtibar Puanı:

olabilir bende öyle düşündüm gençi geçtim biraz kromsu geldi
kromsu değil ya normal evleri düşünün hayal dünyasında olmayın. sıradan ürünleri kullanıp sıradan olmayan ürünleri beğenip değişik fikirler çıkartmaya gerek yok.
mobilya mobilyadır. :) hepsi oturup yatmak için değil mi? herşeyin ucundaki para sonuçda. basarsın alırsın iyisini parayla:geek: