SoruCevap Whatsapp Fake Sahte Numara Alma 2021

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Merhaba,
Öncellikle geçmiş olsun. Bu tarz numaraları sizin kendi imkanlarınız ile takip edebilmeniz pek mümkün değil. Ancak bu tarz olayları bir daha yaşamamak adına önlemler alabilirsiniz. Büyük bir ihtimalle size Fake bir Numaradan size mesaj atan kişiler etrafınıza olan kişilerden biridir. Kimlere Telefon numaranızı verdiğinize dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak o fake numarayı engellemeyi deneyebilirsiniz. Eğer başka fake numaralardan size mesaj atmaya devam ederse telefon numaranızı değiştirmekten başka çareniz yok maalesef. Yeni aldığınız telefon numarasını da başkalarına verirken daha dikkatli olmalısınız.

Yani Fake Numaranın kime ait olduğunu sizin bulmanız çok zor. Zaten o tarz numaralar çok sık bir şekilde değişiyor. Yani aynı numarayı bir ay içerisinde belki 10-15 kişi kullandığı için tespit etmesi daha da zor bir durum.

Büyük bir ihtimalle de sizin etrafınızda bulunan bir kişi mesaj atıyor.

Ben olsam ne yapardım diye soracak olursanız. Bence size gelen tüm mesajları hiç bir şekilde silmeyin ve kanıt olarak hepsinin ekran görüntüsünü çekin. Savcılığa giderek şikayette bulunmanızı öneririm.
Hayatımda okuduğum en iyi açıklama 🤑👏

H

hımmm +44

Kayıtsız Kullanıcı
Merhaba,
Öncellikle geçmiş olsun. Bu tarz numaraları sizin kendi imkanlarınız ile takip edebilmeniz pek mümkün değil. Ancak bu tarz olayları bir daha yaşamamak adına önlemler alabilirsiniz. Büyük bir ihtimalle size Fake bir Numaradan mesaj atan kişiler etrafınızda olan kişilerden biridir. Kimlere Telefon numaranızı verdiğinize dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak o fake numarayı engellemeyi deneyebilirsiniz. Eğer başka fake numaralardan size mesaj atmaya devam ederse telefon numaranızı değiştirmekten başka çareniz yok maalesef. Yeni aldığınız telefon numarasını da başkalarına verirken daha dikkatli olmalısınız.

Yani Fake Numaranın kime ait olduğunu sizin bulmanız çok zor. Zaten o tarz numaralar çok sık bir şekilde değişiyor. Yani aynı numarayı bir ay içerisinde belki 10-15 kişi kullandığı için tespit etmesi daha da zor bir durum.

Büyük bir ihtimalle de sizin etrafınızda bulunan bir kişi mesaj atıyor.

Ben olsam ne yapardım diye soracak olursanız. Bence size gelen tüm mesajları hiç bir şekilde silmeyin ve kanıt olarak hepsinin ekran görüntüsünü çekin. Savcılığa giderek şikayette bulunmanızı öneririm.
Çok teşekkür ederim

Talha 

Talha Kerem Yılmaz
Moderator
23 Haz 2019
706
134,430
93
Cologne/Adana

İtibar Puanı:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal