Tavsiye Yanıyorum Klima Tavsiyesi

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Adana ya gelirseniz klimaya ihtiyacınız olmadığını anlarsınız, burası yanmanın memleketi. Biz tuttuştuk ?? siz hala yanacaksınız? Şuan sabah 04;39 ve inanması güç güneş yok henüz ama yattığım yerde terliyorum nasıl bir sıcak anlatılmaz yaşanır?

Gamsse96

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 May 2020
31
6,827
83

İtibar Puanı:

Adana ya gelirseniz klimaya ihtiyacınız olmadığını anlarsınız, burası yanmanın memleketi. Biz tuttuştuk ?? siz hala yanacaksınız? Şuan sabah 04;39 ve inanması güç güneş yok henüz ama yattığım yerde terliyorum nasıl bir sıcak anlatılmaz yaşanır?
Siz bir de antalyaya gelin görün burasıda çok sıcak bu arada burada mecburen klima kullanmak zorundasınız ben bir Antalyalı olarak kullandığım klima markası beko kendisi bir dünya markası?

EceYılmaz33

Ne olursan ol gel!
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Ağu 2019
347
116,170
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Adanaya gitmemiş biri bu yazdıklarınızı hiç bir zaman anlayamayacak @ERSAN.NET Bey :D

Geri
Üst Alt