Yaratıcı Çalışma Masaları | Mobilya Takımları | Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri 0322 613 45 45

Gül06

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
32
Tepkime puanı
392
Puanları
53

İtibar Puanı:

Yaratıcı Çalışma Masaları
427
Yaratıcı çalışma masaları mı arıyorsunuz? Yaratıcı çalışma masaları, hem çalışırken veriminizi artırır hem de pratik olmanızı sağlar. En yaratıcı çalışma masaları modelleri ile siz de çalışma odanıza yeni dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz.

Yaratıcı çalışma masaları ile keyifli bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Son yıllarda “home office” çalışmak oldukça yaygınlaştı. Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji ve internet sayesinde artık herkes mobil ve işlerini rahatlıkla tamamlayabiliyorlar. Böylelikle çalışma odaları ve çalışma masaları daha çok evlerde konumlanıyor. Çalışma alanı için yeterli alanınız yoksa, yaratıcı çalışma masaları fikirleri ile rahatlıkla verimli alanlar yaratabilirsiniz.
Böylelikle çalışma odaları ve çalışma masaları daha çok evlerde konumlanıyor. Çalışma alanı için yeterli alanınız yoksa, yaratıcı çalışma masaları fikirleri ile rahatlıkla verimli alanlar yaratabilirsiniz.

Yaratıcı çalışma masaları ile veriminizi artırın
Bir çalışma odası ya da alanı yaratmak istiyorsanız, mekanınızın metrekaresi sizi sınırlandırmasın. İster büyük ister küçük metrekareli alanlar için mutlaka yaratıcı çalışma masaları ile verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Eğer bir çalışma alanı yaratmak istiyorsanız ve bunun için fazladan bir odanız yoksa, öncelikle evinizdeki boşlukları keşfederek işe başlayabilirsiniz. Salon, yatak odası, mutfak, merdiven altı ya da koridordaki küçük bir boşluğu bile harika bir çalışma alanı haline getirebilirsiniz. Özellikle dar mekanlar için çalışma masanızın genişliğini kısa tutabilirsiniz. Raflar, organizatörler, duvar dekorasyon fikirleri ve birkaç aksesuar ile işyeriniz hazır!
Yaratıcı çalışma masaları için etrafındaki alanı ve duvarları fonksiyonel bir şekilde kullanmalısınız. Örneğin duvara yerleştireceğiniz delikli bir panel pano harika bir fikir. Delikli panoyu tüm ufak tefek eşyalar, kalemler ve notluklar için kullanabilirsiniz. Hemen üzerine yerleştireceğiniz raflar da kitaplarınız için depolama alanı oluşturur.
Ayrıca bir dolap içini iş yerine dönüştürmeniz mümkün. Özellikle yatak odaları ya da salonda çalışma alanı kurgulamak istiyorsanız, dolaplı çalışma masaları kullanmak çok ideal. Çalışmadığınız zaman dolabın kapaklarını kapatarak dağınıklığı da ortadan kaldırmış olursunuz.
Raflar, sepetler, çalışma lambaları, aksesuarlar, duvar dekorasyonları, kitaplar, kalemler… Yaratıcı çalışma masaları için birbirinden şık ve kullanışlı fikirler sizi bekliyor. Çalışma alanı oluşturmadan önce seçtiğimiz birbirinden yaratıcı çalışma masası modelleri size dekorasyon fikirleri verecektir.
428
kaynak: ddekor.com
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Floki

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
50
Tepkime puanı
443
Puanları
53

İtibar Puanı:

insanın çalışma odasını değiştiresi geliyor uyuz oldum şuan benimkiden çok daha güzel olmuş 😡
kıyamam yaparsın tatlım üzülme gördün işte en azından değiştirmesen bile küçük ev eşyaları ile süsleyebilirsin 😘😘
 

KepomeyL

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Tem 2019
Mesajlar
32
Tepkime puanı
342
Puanları
53

İtibar Puanı:

kıyamam yaparsın tatlım üzülme gördün işte en azından değiştirmesen bile küçük ev eşyaları ile süsleyebilirsin 😘😘
kız birşey yok ki bunlarda sende yapabilirsin ne olmuş akla kara değil ki imkansız birşey yok zaten bu çalışma odası dekorasyon örnekleri sende buna göre kendi çalışma odanı düzenleyebilir dekorasonuna canlılık katabilirisin :p
 
Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin! Mobilya denildiğinde akla ilk gelen Mobilya Takımları

Üst