Yatak Odanıza Bohem Dokular Katın

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 3 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

SelinDemir

Mobilya & Dekorasyon
Platin Üye
4 Tem 2019
505
184,745
93

İtibar Puanı:

Yatak Odanıza Bohem Dokular Katın
yatak-odasi-dekorasyon-onerileri-fikirleri.png

Yatak odanızın dekorasyonuna özen gösterebileceğiniz bir yazımızı sizinle paylaşmak istiyorum. Açıkcası dekorasyonları okurken her zaman için yatak odası dekorasyonlarında tutulu kalmışımdır. Sosyal medya da olsun gerek diğer internet siteleri olsun her zaman benim için önem arz etmektedir.
Bu sebeple sizlerle yatak odası dekorasyon önerisini paylaşmak istedim. Başta @Vivense ye teşekkür ederek size inanılmaz dekorasyon örnekleri göstereceğim. Beni tamamen ifade eden cümle: Kuralsız ve özgür! Desenlerin büyüleyici etkisi yatak odanızın dekorasyonunu ele geçiriyor. Nevresim takımlarıyla etnik çizgileri yaşam alanına yansıtırken, zamana karşı koyan özgür ruhlu bir stil yaratabilirsiniz. Yatağınızın üzerinde etnik desenlerle birlikte yerleştirebileceğiniz yapay postlar sayesinde de bohem bir görünüme kolayca sahip olabilir; bunun yanı sıra rengarenk kırlentler de ekleyerek odanızdaki sıcacık görünümü pekiştirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda sıra dışı parçalara yer vermeyi ve etnik esintileri seviyorsanız bu trend tam da size göre bizden söylemesi.

yatak-odasi-dekorasyon-onerileri-fikirleriii.png
yatak-odasi-dekorasyon-onerileri-fikirlerii.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt