Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 228 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    228

PuffDaddy

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
29 Kas 2019
66
19,614
83

İtibar Puanı:

@Talha bey yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı dırı okuduktan sonra kendimi istikbal mobilya da buldum. neyse yatak baza derken komple döşeyelim dedik. Evimizin dekorasyonu ile yatak odası dekorasyonumu kıyasladığımda evde mimar mı var dedim? sonra yok şaşırma abartılacak birşey değil bu sadece yatak odası dekorasyonu saçmalama dedim ama ne dediğimide bilemedim :) sonuç olarak yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı diye bir sorunum kalmadı. çok teşekkürler.

Elif Özdemir

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Mar 2020
196
57,127
93

İtibar Puanı:

Yatak odası dekorasyonu, kişisel zevkler ve tercihlere göre değişebilir ancak birkaç önemli nokta vardır. İşte yatak odası dekorasyonu için bazı öneriler:
1. Renk seçimi: Yatak odası dekorasyonu için sakin, yumuşak ve pastel renkler tercih edilmelidir. Bu renkler, uykuya dalmanızı kolaylaştırır ve rahatlatıcı bir ortam yaratır.
2. Yatak: Yatağınız, odadaki en önemli mobilyadır. Yatağınızın rahat ve konforlu olduğundan emin olun. Yatak başlığı, yastıklar ve nevresim takımı da odanın dekorasyonu için önemlidir.
3. Aydınlatma: Yatak odasında doğru ve yeterli aydınlatma, odanın kullanımı için önemlidir. Ortam aydınlatması, okuma lambası ve gece lambası kullanılabilir.
4. Depolama: Yatak odasında depolama alanı önemlidir. Gardırop, komodin, çekmeceli dolaplar gibi mobilyalar, odadaki eşyalarınızı düzenli ve saklayabileceğiniz yerlerdir.
5. Dekoratif aksesuarlar: Resimler, tablolar, çiçekler, mumlar, örtüler, halılar gibi dekoratif aksesuarlar, yatak odasına renk ve karakter katabilir.
6. Temiz ve düzenli: Yatak odası, dinlenmek ve rahatlamak için bir yer olduğundan, düzenli ve temiz olmalıdır. Odanızı temiz ve düzenli tutarak stresi azaltabilir ve daha iyi uyku sağlayabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gülsen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Ocak 2020
9
2,054
78

İtibar Puanı:

Yatak odası dekorasyon stili olarak bohem dokulara yer verilmiş dekorasyonları da incelemenizi öneririm belki size de güzel bir bakış açısı sağlar :D

Geri
Üst Alt