Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu? Düzen

• Evet

Oy: 243 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    243

immortal

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
37
14,710
83

İtibar Puanı:

Yatak Odası Tavsiyesi
Arkadaşlar merhaba. Yatak Odası Takımı alacağım ama nereden alacağım konusunda kafam çok karışık. Mobilya mağazası gezecek zamanımda yok. Bu konuda sabahtan akşama kadar işte çalışıyorum. Akşam da eve kendimi zor atıyorum. Önerilerinize göre hareket etmek istiyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz. İzinli günümde yatak odası takımı alabilmek için plan yapıyorum. Yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

NiceGirl

Çizofren
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Eyl 2019
235
77,085
93

İtibar Puanı:

Yani kalitesine ve rahatlığına dikkat ettikten sonra her mobilya markası olanilir. Özellikle yatak odası takımı alırken konfor ve kalitesine dikkat etmelisin günün neredeyse üçte birini yatağın üzerinde geçiriyoruz ve dikkat etmezseniz ilerde sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Artık bu zamanda da Mobilya firmaları birbiri ile rekabet içerisinde olduğu için genellikle aynı segmentte olan mobilya firmaların kalite olarakta birbine hep yakınlar. Öncelikle bu kaliteyi ve konforu sağlayabilecek bir yatak odası takımı alabilecek kadar bütçenizi sağladıktan sonra kendi zevkinize göre seçim yapmalısınız. Her markanın tasarımcıları farklı olduğu için hepsinin tasarımları benzeyenler olsada farklıdır. Siz ise sizin zevkinize hitap eden mobilya firmasını bulup yatak odası takımınızı o firmadan almalısınız. :D

Cansu.35

Dikenin çiçeği var diye sevinelim
Platin Üye
31 Tem 2019
389
138,609
93
Izmir

İtibar Puanı:

Dikkat etmen gereken en önemlileri ise Kalite, Fiyat, İşlevsellik ve sağlık açısından yatağın konforu bu maddelerin yanında ise sevdiğin bir yatak odası modeli olursa ozaman en iyisini almış olursun :)

HuriyeDGN

Dostu olmayan insan, en zengin insandır.
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Eyl 2019
316
112,274
93

İtibar Puanı:

bence ergonomiye dikkat ettikten sonra tüm mağazalardan alabilirsiniz. enzahome modelleri hoşuma gidiyor. tektek mağaza gezecek zamanınız yoksa tekten enza derim :)
Sadece ergonomiye dikkat et gerisi önemli değil hangi firma olursa olsun ergonomiye dikkat et :)

Geri
Üst Alt