Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Yemek Odası Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

EmelAndırır

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Eyl 2019
Mesajlar
226
Tepki puanı
167
Puanları
43

İtibar Puanı:

Yemek odası almak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan biri de, yemek odası alırken nelere dikkat edilmeli sorusudur. Her şeyden önce şunu iyi belirtmek gerekir ki, insanlar hayatı boyunca ortalama 4 ya da 5 kez mobilya alışverişine çıkarlar. Mobilya alışverişine çıkan kişilerin bu konu ile ilgili hiç bir bilgi ve deneyimi yoktur.

Gezerek öğrenseler de çoğu zaman yanlış seçimlerde bulunarak, beğenmedikleri ya da oturma odalarına uygun olmayan yemek odası modeli seçebilirler. Kişilerin böyle durumlara maruz kalmaması için yemek odası tercihleri hakkında işlerine yarayan gerçek bilgiler aktarmakta fayda olacaktır.
Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Yemek odası seçerken nelere dikkat edilmeli, konusunu ele almadan önce yemek odası dekorasyonu ile ilgili bilmeniz gerekenleri kısaca özetleyelim. Yemek odası günlük hayatta ve özel davetlerinizde size ve misafirlerinize keyif ve enerji veren unsur olduğundan dolayı şık ve gösterişli en önemlisi konforlu olması gerekiyor.

Hem aile sofralarınızı hem de özel davetlerin organize edildiği alanların olmazsa olmazları olan yemek odalarında doğru tercihler yapıldığında keyifler anlar yaşarsınız. Günün her öğününde sizleri arzu ettiğiniz gibi ağırlayacak ve özel davetlerinizde misafirlerinizi rahat ve konforlu hissettirebilecek şekilde dizayn edilmelidir.

Özellikle yemek odanızı dekora ederken renk ve model seçimine dikkat etmeniz gerekir. Renk ve modeller kendinizi ve evinizi yansıtabilmesi açısından doğru çözümler sunmasını yanı sıra, yemek saatlerinizi de keyifle doldurabilmesi gerekir.
Ev Eşyası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yemek odası seçerken nelere dikkat edilmeli diyorsanız renk ve model seçimine dikkat edilmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Yemek odalarında genellikle tercihler aydınlık renklerden yanadır. Fakat yemek odası mobilyalarının stiline göre farklı renkler de kullanılabilir. Özellikle iştah açıcı renkler tercih edilmelidir. Sarı, kırmızı ve turuncu renkler birçok kişinin sevdiği iştah açıcı renklerdir.

Ahşap renkli ya da ve Country tarzda olan modellere açık kahverengi, kırık beyaz yeşil ve mavi gibi doğanın her yerinde bulunan iştah açıcı renkler tercih edilebilir. Minimalist çizgisi olan modern yemek odalarında ise bu modeller beyaz ya da siyah tonlarında olduğundan dolayı parlak ve canlı renklerin kullanılması daha doğru bir adım olacaktır. Doğru renk seçimi sayesinde yemek odası olduğundan daha geniş gösterilebilir.
harika bilgilendirme.
 

Fatmacik01

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
168
Tepki puanı
649
Puanları
93
Yaş
27
Konum
Adana

İtibar Puanı:

Yemek odası takımı alacakların çok işine yarayacak paylaşımlar olmuş...
 

Hulya90

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Ağu 2019
Mesajlar
207
Tepki puanı
883
Puanları
93
Yaş
28
Konum
İstanbul

İtibar Puanı:

Benim yemek odası takımı dediklerinizin hepsine dikkat edilerek alınmıştır :D
 
Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin!
Üst