Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 172 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    172

AlyaGülhan

Emektar Üye
Platin Üye
20 Tem 2019
96
33,740
83

İtibar Puanı:

Yemek Odası Takımı Tavsiyesi
merhaba kızlar, yemek odası takımı hakkında tavsiyelerinize ihtiyacım var.. :unsure:
Öncelikli olarak evin ölçüsünü aldım, aldığım ölçülere göre evde şık durabilecek bir yemek odası almayı düşünüyorum. Yaşadığım şehirdeki mobilya mağazalarına gittim. Beğendiğim modeller oldu, akıl akıldan üstündür derler ondan sizlere de sormak istedim...
Sizce: yemek odası takımı : çekmeceli mi olsun? çatal bıçak koymak için yoksa çekmecesiz mi olsun?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selin

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Haz 2019
343
109,777
93
Izmit

İtibar Puanı:

merhaba kızlar,fikirlerinizi ihtiyacım var..
yemek odası takımı parçaları hakkında.
Öncelikli olarak evin ölçüsünü aldım, aldığım ölçülere göre evde şık durabilecek bir yemek odası almayı düşünüyorum.Yaşadığım şehirdeki mobilya mağazalarına gittim. Beğendiğim modeller oldu, akıl akıldan üstündür derler ondan sizlere de sormak istedim...
Sizce: yemek odası takımı çekmeceli mi olsun? çatal bıçak koymak için,yoksa çekmecesiz olsun?

Düzen oluşturabilmek için çekmece olması şart bence.

ElisaTalay

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 Tem 2019
56
21,232
83

İtibar Puanı:

çekmeceli modeller eskiden kalma diyorum bence çekmeceye gerek yok çünkü onun için çoğu evde misafir çatal bıçak takımının yeri var. yani açıkcası çekmeceli olması veya olmaması sizin elinizde. evinizin dekoru nasılsa ona göre seçim yapmanızı öneririm. çünkü bizim evde mesela misafir yemek masası ve çekmecelik farklı bir mobilya içerisinde.

AlyaGülhan

Emektar Üye
Platin Üye
20 Tem 2019
96
33,740
83

İtibar Puanı:

Yemek odası takımı alacaksınız şahsım olarak çekeceli olmasını tercih ederim, açıkcası çekmeceyi de kullanacağımdan değil ancak yinede çekmeceli olmasında fayda var. Bir fazlası olsun eksik olacağına.
teşekkür ediyorum.
Ben olsam çekmecesiz tercih ederdim zaten çekmeceli vitrinler çok fazla yer kaplıyor ve çok kaba duruyor.
teşekkürler sağolun.
Düzen oluşturabilmek için çekmece olması şart bence.
çok teşekkürler.
çekmeceli modeller eskiden kalma diyorum bence çekmeceye gerek yok çünkü onun için çoğu evde misafir çatal bıçak takımının yeri var. yani açıkcası çekmeceli olması veya olmaması sizin elinizde. evinizin dekoru nasılsa ona göre seçim yapmanızı öneririm. çünkü bizim evde mesela misafir yemek masası ve çekmecelik farklı bir mobilya içerisinde.
önerileriniz için çok teşekkür ediyorum.

FerideSancaktar

Tatlişkom
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
340
112,294
93

İtibar Puanı:

merhaba kızlar,fikirlerinizi ihtiyacım var..
yemek odası takımı parçaları hakkında.
Öncelikli olarak evin ölçüsünü aldım, aldığım ölçülere göre evde şık durabilecek bir yemek odası almayı düşünüyorum.Yaşadığım şehirdeki mobilya mağazalarına gittim. Beğendiğim modeller oldu, akıl akıldan üstündür derler ondan sizlere de sormak istedim...
Sizce: yemek odası takımı çekmeceli mi olsun? çatal bıçak koymak için,yoksa çekmecesiz olsun?

Yani bu soru tamamen sana bağlı. Eğer çatal bıçak takımını mutfakta muhafaza etmek istiyorsan ozaman çekmecesiz olsun ama yok yemek masama yakın olsun diyiyorsun ozaman çekmeceli olsun. Ama bence çekmeceli olması daha iyi olur çatal bıçak takımını koymadan bile başka birşey için ihtiyaç olabilir.

Geri
Üst Alt