Mobilya Yorumları Yıldız Mobilya Yorumları

Eminem

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
49
17,813
83

İtibar Puanı:

Herşeyin bir ilki varmış:LOL:
herşeyin ilki varmış da moda olmuş burda :D

ek olarak.

Yıldız Mobilya olarak, ürünlerimizi tüm İstanbul bölgesine ve yakın illere Bursa, İzmit, Tekirdağ gibi kendi servis araçlarımızla ücretsiz olarak sevkiyatını yapıp, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Yıldız Mobilya Farkı ile tüm ürünlerimiz sigortalı olarak Türkiye'nin tüm il merkezlerine ve yakın ilçelerine ücretsiz teslim edilir.
Ürünlerimizin sevkiyatını Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan profesyonel nakliye firmaları ile ücretsiz ve sigortalı olarak yapmaktayız.

Günsu

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
28
9,712
78

İtibar Puanı:

ben sitesine girip baktım pek sevmedim. biraz yaş ortalaması olarak büyük kesime mi hitap ediyorlar? birde sanki çok pahalı ürünler üretmişler. hani 16bin tl ye felan yatak odası sattıklarını gördüm. yaşım gereği olabilir pek içime sinmedi. bence tasarımlarını yaparken belirli bir yaşı hedefliyorlar.

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
242
81,049
93

İtibar Puanı:

ben sitesine girip baktım pek sevmedim. biraz yaş ortalaması olarak büyük kesime mi hitap ediyorlar? birde sanki çok pahalı ürünler üretmişler. hani 16bin tl ye felan yatak odası sattıklarını gördüm. yaşım gereği olabilir pek içime sinmedi. bence tasarımlarını yaparken belirli bir yaşı hedefliyorlar.
kesinlikle cnm?

Kıtmir

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
25
9,208
78

İtibar Puanı:

adını ilk defa duydum bu mobilyacı nerede?
adını bende ilk defa duydum. Hatay Adana Mersin taraflarında görmedim. istanbul sanırım.

MeryemKaya16

Meryem gibi ol
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Tem 2019
474
163,346
93
Bursa

İtibar Puanı:

Amerika Almanya Rusya kargo ile mobilya satışı yapan büyük mobilya üreticilerinden.
Okadar büyük bir firma mı gerçekten? belkide daha çok yurt dışına çalıştıkları için de tanımıyor olabilirim.