Yüksek kaliteli MP4 oyun Silla Gamer canlı Esports ofis koltuğu

Claraguelp

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Ara 2020
44
2,106
83

İtibar Puanı:

Yüksek kaliteli MP4 oyun Silla Gamer canlı Esports ofis koltuğu

Merhabalar, arkadaşlar aliexpress de bir oyuncu koltuğu buldum, açıkcası kalıcı ve sağlam oyuncu koltuğu almak istiyorum. Fiyatını incelediğimde bütçeme uygun olduğu için bunu almaya karar verdim. Daha önce bu oyuncu koltuğunu satın alanlar oldumu?

Yuksek-kaliteli-M-4-oyun-Silla-Gamer-canli-Esports-ofis-koltugu-yalan-olabilir-sen...1.png
Yuksek-kaliteli-M-4-oyun-Silla-Gamer-canli-Esports-ofis-koltugu-yalan-olabilir-sen....png

ürünün videosuda var buraya yükleyemedim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Satın alma linki ama Türkiyeye gönderilemez diyor. Bunu nasıl satın alabilirim?

Screenshot_2021-01-24-US-259-24-15-OFF-Yuksek-kaliteli-M-4-oyun-Silla-Gamer-canli-Esports-ofis-koltugu-yalan-olabilir-sen....png

MerveÜnlü

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Ara 2019
216
63,595
93

İtibar Puanı:

Aliexpress'e baktım da aynı Koltuk başka bir satıcı da daha var onlar Türkiye'ye gönderim yapıyorlar.
Başka bir satıcı da olmasaydı da satıcııya özel olarak mesaj atabiliyorsun. Bazı dururmlarda fiyat farkı alarak bulunduğun ülkeye gönderiyorlar.

Bambu Mobilya

Diomond Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Ara 2019
4
339
48
İstanbul

İtibar Puanı:

Nasıl Türkiyeye gönderim yok? Bu paylaşılan linke tıkldağımda türkiyeye gönderim yapılabileceği yazıyor? 🤔
çok basit 237dolar ortalama 1800tl para yapıyor. Kargo yüzündendir bence. :hihi: Tr de dandirikten oyuncu koltuklarının fiyatlarını incelerseniz neden olduğunu anlarsınız. Yani bu ürünü 1800tl ye tr ye gönderseler olay olur bence.