zafergb den bende şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

yaa konuyu görünce bende açmak istedim, aynı şekilde bana da mesaj atıyor bu arkadaş. şirkete geldik sandım bende.. konuyu okuyunca şoka girdim. bende sadece bana yazıyor diye sesimi çıkartmadım. madem öyle bende kendisinden şikayetçiyim. :mad: gerçi üyeliği durdurulmuş 1 gün süreyle ancak bence sürekli olarak atılsın bu arkadaş.

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

@Büşra hanım en son tepehome da görüşmüştük gerçekten üzüldüm, kendisine bilgilendirme mesajı ile birlikte uzaklaştırma cezası verdim. eminim konuya dikkat edecektir. tekrar olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz. uzaklaştırmanın yanı sıra arkadaşın modemini yakma garantisi veriyorum.

Büşra

Heyyyo
Platin Üye
30 Haz 2019
538
192,977
93
İstanbul

İtibar Puanı:

@Büşra hanım en son tepehome da görüşmüştük gerçekten üzüldüm, kendisine bilgilendirme mesajı ile birlikte uzaklaştırma cezası verdim. eminim konuya dikkat edecektir. tekrar olduğunda lütfen çekinmeden iletiniz. uzaklaştırmanın yanı sıra arkadaşın modemini yakma garantisi veriyorum.
çok teşekkürler bu arada çok hızlısınız, gerçekten ne zaman görsem online'siniz bazen düşünüyorum hiç uyumuyor musunuz :rolleyes:

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,555
1,768,598
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

çok teşekkürler bu arada çok hızlısınız, gerçekten ne zaman görsem online'siniz bazen düşünüyorum hiç uyumuyor musunuz :rolleyes:
hahaha :) su uyur düşman her türlü uyur ki ben bildiğiniz bazen horlarım :eek:
Konuyu kilitliyorum @Büşra hanım, olursa böyle şikayet değilde sohbet etmek isterseniz https://www.mobilyatakimlari.com/forum/tanisma-bolumu.561/ bölümünde konu açabilirsiniz. Hızlı cevap alacağınıza garanti vermem ama güldürürüz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...