Çözüldü Zara Home Teslimat Süresi ?

Öykü Güner

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 May 2020
23
4,404
78

İtibar Puanı:

Zara Home Teslimat Süresi ?
Merhaba arkadaşlar zara home teslimat süresi hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Bir de son zamanlarda sipariş verenler var mı siparişler hızlı geliyor mu ortalama kaç gün sürüyor herkese vereceği cevaplar için çok teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mernuş

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
25
7,056
78

İtibar Puanı:

SİPARİŞİM NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR?
Yaklaşık 3-5 iş günü içinde teslim alırsınız. Aynı gün İstanbul teslimatı seçerseniz ve 16:30'ten önce satın alırsanız, siparişinizi aynı gün içinde teslim alacaksınız.

Ferhanim

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
39
12,859
83

İtibar Puanı:

Kargo şirketinden kargo şirketine değişir. Hangi şehir de olduğu söylemeyeyim de bizim ilçe de kargo şirketinin biri ile çok büyük sorunlar yaşıyoruz. Kargo takibi yaptığım zaman kargonun 1-2 gün içerisin de benim ilçeye vardığını görüyorum ama benim bulunduğum ilçedeki kargo şirketi kargoyu ben arayıp sorduğum zaman anca 1 hafta içerisinde getiriyor. Gidip şubeden almaya gidiyorum arabada deyip geri gönderiyorlar. Telefon desen zaten şubenin telefonu da çalışmıyor. Koskoca istanbuldan benim ilçeye gelmesi 1-2 gün sürüyor. şubeden benim eve gelmesi 1 hafta sürüyor bir de benim bulunduğum ilçe küçük bir ilçe olmasına rağmen bu kadar geç getiriyorlar.

Hale2323

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
18 May 2020
31
7,029
83

İtibar Puanı:

Kargo şirketinden kargo şirketine değişir. Hangi şehir de olduğu söylemeyeyim de bizim ilçe de kargo şirketinin biri ile çok büyük sorunlar yaşıyoruz. Kargo takibi yaptığım zaman kargonun 1-2 gün içerisin de benim ilçeye vardığını görüyorum ama benim bulunduğum ilçedeki kargo şirketi kargoyu ben arayıp sorduğum zaman anca 1 hafta içerisinde getiriyor. Gidip şubeden almaya gidiyorum arabada deyip geri gönderiyorlar. Telefon desen zaten şubenin telefonu da çalışmıyor. Koskoca istanbuldan benim ilçeye gelmesi 1-2 gün sürüyor. şubeden benim eve gelmesi 1 hafta sürüyor bir de benim bulunduğum ilçe küçük bir ilçe olmasına rağmen bu kadar geç getiriyorlar.
🙏 🙏 🙏 🙏 (y)