Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Mobilya Yorumları Zebrano Mobilya Yorumları

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
2,515
682,683
113
39
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Zebrano Mobilya Yorumları

Zebrano Mobilya kullanıcı yorumları ile ilgili forumumuza hoşgeldiniz. Bu bölümümüz de Zebrano mobilya ile ilgili yorumlarınızı gönderebilirsiniz. Zebrano mobilya sizce nasıldır? Zebrano mobilyayı tavsiye eder misiniz?

Son düzenleme:

AlminaGezer

Platin Üye
Platin Üye
11 Tem 2019
53
16,772
83
İstanbul

İtibar Puanı:

LiLa

Dekorazon sever
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
234
71,278
93

İtibar Puanı:

ben sitelerini çok beğendim çok güzel bence yavaşta olsa ürünleri net olarak görebiliyoruz. ayrıca internet satışınada karşıyım. gidip mağazadan almak daha mantıklı.
bencede güzel ama internetten alışveriş olmazsa olmazlarımdan. çalışıyoruz ürünü mağazadan görüp internetten almak bence daha mantıklı :)

Büşra

Burçların Efendisi Kıvır kıvır
Platin Üye
30 Haz 2019
541
172,736
93
İstanbul

İtibar Puanı:

bencede güzel ama internetten alışveriş olmazsa olmazlarımdan. çalışıyoruz ürünü mağazadan görüp internetten almak bence daha mantıklı :)
+1 kesinlikle internetten satış olmasa bile açmaları gerekiyor. yani bunlar küçük şirket olsa anlarımda mobilya konusunda oldukça iyi ürünleri var. neden diyorum neden :)

Respect

Heyecan
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
25 Tem 2019
81
25,370
83

İtibar Puanı:

zebrano nun modellerı çok değişik ve guzel ama fiyatlarıda biraz yüksek :rolleyes:
fiyatlarını inceledim de canım haklısın yüksek olabilir ama kaliteye bakmak lazım. neredeyse çoğu firmada fiyatlar aynı oranda.