Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Zor durumda kaldığınızda ilk kimi ararsınız?

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
2,498
669,154
113
39
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Benim iPhone kimi arıyor biliyor musunuz eski sevgilimin numarası kayıtlı kendisini engellesem yine de aramaya devam eder mi onu nasıl onu nasıl değiştireceğim bilmiyorum bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi teknoloji bilgim çok yetersiz bazen telefonu açamadığım zaman, anne telefon açılmıyor diyorum çok mu cahilim :haha: :haha: :haha:

Yasamin 

Platin Üye
Platin Üye
13 Nis 2021
155
38,183
93

İtibar Puanı:

Benim iPhone kimi arıyor biliyor musunuz eski sevgilimin numarası kayıtlı kendisini engellesem yine de aramaya devam eder mi onu nasıl onu nasıl değiştireceğim bilmiyorum bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi teknoloji bilgim çok yetersiz bazen telefonu açamadığım zaman, anne telefon açılmıyor diyorum çok mu cahilim :haha: :haha: :haha:
siz i teknoloji de bilginiz yok 😒

ERSAN.NET 

Ersan Karavelioğlu
Site Kurucusu
Bug fixer bot
21 Haz 2019
2,498
669,154
113
39
Adana
www.ersan.net

İtibar Puanı:

Alev 

Platin Üye
Platin Üye
4 May 2021
183
46,496
93
24
Bordo (Fransa)

İtibar Puanı:

offfff be napkin kanka :gul::gul:

Two Piece Sets width=