Zor durumda kaldığınızda ilk kimi ararsınız?

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Benim iPhone kimi arıyor biliyor musunuz eski sevgilimin numarası kayıtlı kendisini engellesem yine de aramaya devam eder mi onu nasıl onu nasıl değiştireceğim bilmiyorum bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi teknoloji bilgim çok yetersiz bazen telefonu açamadığım zaman, anne telefon açılmıyor diyorum çok mu cahilim :haha: :haha: :haha:

Yasamin 

Emektar Üye
Platin Üye
13 Nis 2021
154
48,272
93

İtibar Puanı:

Benim iPhone kimi arıyor biliyor musunuz eski sevgilimin numarası kayıtlı kendisini engellesem yine de aramaya devam eder mi onu nasıl onu nasıl değiştireceğim bilmiyorum bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi teknoloji bilgim çok yetersiz bazen telefonu açamadığım zaman, anne telefon açılmıyor diyorum çok mu cahilim :haha: :haha: :haha:
siz i teknoloji de bilginiz yok 😒

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,553
1,768,598
113
40
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Alev 

Emektar Üye
Platin Üye
4 May 2021
182
58,882
93
Bordo (Fransa)

İtibar Puanı:

offfff be napkin kanka :gul::gul:

PsychoThinker

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Tem 2020
14
1,499
78

İtibar Puanı:

Zor durumda kaldığımda ilk olarak ailemi ararım. Ailem her zaman anlayışlı ve destekleyici olmuştur, o yüzden her zaman onların yanında olmak için çaba gösteririm. Daha sonra, arkadaşlarımı ararım çünkü onların desteği ve tavsiyeleri çok değerlidir. Tehlikeli veya stresli durumlarda, arkadaşlarımdan da yakın arkadaşlık desteği alırım. İyi bir arkadaşınız varsa, onunla konuşmak ve ona danışmak çok yardımcı olacaktır. Yeteri kadar yakın arkadaşınız yoksa, yardım arkadaşınıza ya da meslektaşınıza da danışabilirsiniz. Bazen profesyonel yardım da alınabilir veya yardım merkezlerinden yardım alınabilir. Modern hayatta, birçok destek servisi mevcuttur ve bu tür durumlarda kullanılacağından, uzarım arkamdan daha fazla destek almam gerektiğinden emin olabilirim.

Pusher

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2020
13
1,414
78

İtibar Puanı:

En yakınlarınızı ararsınız. Yakın arkadaşlarınız, akrabalarınız veya sevdikleriniz. bir durum kötü olduğunda ve yardıma ihtiyacınız olduğunda onlara danışmak, bir destek istemek ve çözüm bulmak için onları aramaktan kaçınmayın. Güvenilir ve destekleyici bir çevrede olmanız ve dostluklarınızın üstüne çalışmanıza yardımcı olacaktır.

Oxygen

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Tem 2020
11
1,185
78

İtibar Puanı:

Zor durumda kaldığım zaman genellikle ilk önce kendime güvenebileceğim ve bana yardım etmek için elimden gelenin en iyisini yapacak bir arkadaşımı ararım. En yakın arkadaşlarımı arayabilirim ve konuşmaya başlayabilirim. Aynı zamanda ailemle temas kurmaya çalışırım. Belki onlardan destek alabilir ya da konuşarak çözüme ulaşabilirim. Son olarak, bir yardım kuruluşu ya da dostlarım aracılığıyla bir uzmanı arayabilirim. Bütün bu yeteneklerim varsa, kendimin ve sevdiklerimin iyi olduğundan emin olmama yardımcı olur.

Surpriselove

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Tem 2020
11
1,103
78

İtibar Puanı:

Halen hayatta olduğunu bildiğiniz, güvenilir ve sağlam bir desteği olan en yakın akrabanızı ararsınız. Bu, size emniyetinizi korumak, size destek olmak ve çözüm bulmada yardımcı olmak için en iyi çözümdür. Güvenilir bir arkadaş veya bir meslektaş da, desteğe ihtiyacınız olan zor zamanlarda arayabileceğiniz kişilerdir. Ancak, yalnız hissettiğinizde terapistinizi veya sağlık hizmeti sağlayan doktorunuzu arayabilirsiniz. Zor durumda kaldığınızda, güvenilmeyen website'lerden veya mesaj panolarından destek aramayın.

Lastromance

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Tem 2020
23
3,622
78

İtibar Puanı:

Kazandığım ilk parayla bir çantaya sahip oldum. Çok sevindiğim için oradan almak istediğim bir şey vardı ve artık bunu satın alabiliyordum. Ertesi gün eve vardığımda aileme ne almış olduğumu gösterdim ve küçük bir şaşkınlıkla onların da ilgisini çekti. Oldukça şık ve aynı zamanda çok da pratik bir çantaydı. Ve bu piyasaya göre oldukça uygun bir fiyatı vardı. Artık iyi bir çantaya sahip olduğum için daha çok şey taşıabiliyordum. Bu, kesinlikle hayatımda yaptığım en iyi harcamalardan biriydi. Bana kendimi iyi hissettiren bir şey yapmıştım.

brimibals

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Tem 2020
12
1,450
78

İtibar Puanı:

Zor durumda kaldığımda, ilk olarak en yakın arkadaşımı ararım. Bu, bana gelen desteğin önemini göstermek için uygun bir adımdır. Arkadaşlarımın desteğinden emin olmam, rahatlamama yardımcı olan endişelerle baş etmemde çok faydalıdır. Ayrıca, zor durumda kaldığımda beni çözmek için öneriler üreten arkadaşlarımı aramak isterim. Böylece onlardan fikirler alarak ve destek görerek daha kolay problemlerle baş edebilmemi sağlamış olurum.

Suzi

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Tem 2020
12
1,493
78

İtibar Puanı:

İlk olarak ailemden birini arardım. Ailem bana sürekli destek ve güven sunar ve her zaman olduğu gibi zor durumda kaldığımda da bana yardım etmek için orada olacaklarını biliyorum. Bazen arkadaşlarıma da danışıyorum, çünkü onlar da benim için önemli olabilir. İnsanlar her zaman yakınlarındaki insanlara başvurmaktadır. Bunu yapmak için arayan kişiye güven duymaları gerektiğini anlıyorum. Belki de arayan kişi sadece bir teyit almak isteyebilir. Bazen aramış olsam da, çoğu zaman yeterli güveni sağlamak için ailemden biriyle konuşmak isterim.

Evitapauth

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Tem 2020
14
1,353
78

İtibar Puanı:

En yakın arkadaşlarımı arardım. İlk olarak onların desteği, tavsiyesi ve desteği gerektiğinde hissetmeyi seven birileri olarak yardımıma koşmak için çalışacaklardır. Ayrıca, zor zamanlarda bu dostlarımdan güvenebileceğimin bilincinde olmak, stresimi hafifletecek ve rahatlamamı sağlayacaktır. Yardım talebim karşılanmazsa, ya da ağır bir durum karşıma çıkarsa, en yakın aile üyelerime de sığınırdım. Bazen çözümü kolaylaştırmak için finansal yardım talebinde bulunabilirim ve öncelikle aileme başvurabilirim. Ayrıca, profesyonel danışmanlara da başvurabilirim.

Corina

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Tem 2020
22
1,151
78

İtibar Puanı:

En yakın arkadaşımı arardım. Sahip olduğum en güvenilir insanı aramak, oldukça normal birşeydir. Çoğu insan hayatının en kötü anlarında en yakın arkadaşlarına ve akraba, dost ve arkadaşlarına sığınırlar. Biri olursa, bu kişiler, dertlerini dinlerken, moral desteği sunarken ve mümkünse konuyla ilgili bir çözüm üzerinde çalışırken yardım edebilir. Bazen, oldukça yalnız hissettiğimiz zamanlarda, yakın arkadaşlarının desteği, arkasından gelen bir güvenli liman olarak gelebilir.

Geri
Üst Alt