ERSAN.NET | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura
ERSAN.NET
Tepkime puanı
77,854

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Bu çalana ne yazabilirimi düşünürken aklıma geldi, akıl akıldan üstün olmasaydı şuan burada olamazdık değil mi? Bugün öğrendiğim bilgileri uygulayabilmeyi umut ediyorum. Başarmak uygulamanın yarısı olabilir mi? Hiç sanmıyorum başarmak bence 12 den vurmaktır..
  Bu sesi sadece android kullanıcıları dinleyebiliyordu, iphone kullananlar ise dinlediğini düşünür anladın dimi? Ben sana iphone logosundaki ısırılmış bölümünden geliyorum, içindeyim evet. Takip etmeden de beni dinleyebilirsin, Namı deymez mikrofon delikanlısı, toplumumuzun en büyük sorunu ile başbaşayız, meraklılar yandılar, babam bildiğin portakalcı keşke dondurmacı olsaydı dermişim sonra birlikte gülermişiz. :haha:
  Sevgilim desem ? Seni çok özledim desem, yazmıcam işte yazmıcam desem, duyduğun üzere yazıyorum. Biliyorsun tamam, seviyorsun onada tamam, anlamıyorum bir insan nasıl olurda kendisini üçgenin iç açıları toplamından çıkan sonucu 2 ile çarpıp bana nasıl 360 yapar? O aşk bir u dönüşü gibiydi cezalara dikkat çünkü U harfinden de anlayacağınız üzere çok keskin bir dönüş olduğundan ve dönerken çizilen şekilden dolayı U dönüşü adı verilmektedir. Bana dudaklarınla U yap ama cezaları ödeyeceksen.
  Mary ile olan birlikteliğimize Jane ile veda ettiğim günlerin hatrına yazıyorum, evet ayrıldık, evet aldattım evet, insanın kendisini aldartırken birisinden yardım almasına gerek var mı? Aldandım evet, insanın birisine aldanması için birisine ihtiyacı var mı? Aldanan ve aldatılan ve enazından yalancı olmayan kelimelerin kiyafetsizliğindeyim.
  Tek sorunum sanırım ağlayamamak, ağlamayana meme yok deseler de ben hiç boş yere ağlamadım. Birşeye niyetlenip dilediğimi hep veren Allah'a sayısını bilmediğim kadar teşekkür ettim. Bana verdiği aile bana verdiği arkadaşlar, bana verdiği nimetleri saymak için wataping yapmıyorum. Sanırım doğadan gelen bir fotoğraf kıvamında çok çektiriyorum.
  Uzaylı olmanın bana verdiği bu anlamsız acıyı bilseydiniz artık acı kullanmazdınız. Adana merkez arkadaşlar tribe giriyor herkes. Behlül kaçabilir ben eyşandayım
  Bu sesler gerçekten mükemmel, içimiz huzur doluyor, yazabiliyorum, hissedebiliyorum, duyabiliyorum, peki siz beni duyabiliyor musunuz? Duyduğunuza emin olduğum için olsa gerek konuşuyorum, insanı dinleyen birilerinin olması mükemmel dimi. İşte şuan konuşabilmeniz için harika kelimeler kullanarak, müthiş bir pazar diliyerek tam 3 dakika mola veriyorum. #Wataping
  Çocukluk bu olsa gerek, beyinler bugün tatilde Pazar, en sevdiğim gün Pazar demeyi çok isterdim. Sensiz geçen hiçbir günüm olmadığından olsa gerek tüm günleri seviyorum. nerede ikamet ettiğini biliyorum, bunları konuşacak olduğumu bilmediğimden dolayı olsa gerek en büyük saçmalama sebebim yinede sensin. #wataping!
  Ertuğrulu alırmısından sonraki notadan yakaladım, ÖNCELİKLE Hoşgelmiş Ertuğrul, ancak kusurabakmayın ben alamam, üstü kalsın, ben Elifi, Defneyi, Bülenti, Önderi, almıştım onuda soyadı değil adı büyük harfle olan Pınar alsın :haha:
  Alayına gider üstelik daha önce inanın bal ayına da gitmiştim: Tam bitti derken ne göreyim, yine ayrı kafalardayız, biz içiyoruz birileri kafa yaşıyor, tam düşüşlerdeyken, yükseldiğim zamanlardaki heyecanı hissediyorum. Herşeyin bir yolu varsa, sen benim otoyolumsun.
  Söz yazmam gerekiyordu ama nasıl yazabilirdim ki, daha önce yazdım da ne oldu? Hepsi gitti, hepsi beni bırakıp gitti. Giden gittiği an bittiğine göre yazmaya devam edebilirim.
  ahhhh ahhh yine mi üzülecektim, bunları yinemi yaşayacaktım. Jilet dedim Hamdi bey 3 bıçak dedi ama kesemedik. Keşke kısa kesebilseydim. Dövme yaptıramayan şam babasından çoban armağanı.
  Afrikanın balta girmemiş kingkanko dağlarında olmayı hayal ettim de geldim, şuan Adanadayım, gönül isterdiki denizin maviliğinde kaybolalım. Bu kelimeler fırından sıcak çıkıp tarafınıza bir wataping kıvamında gönderiliyordu. Enerjimizi yükselterek doğanın güzelliğini görebilmeyi umut ediyoruz, hadi hep birlikte gülelim
  Seslerin önemini bir kez daha anladım, bazen bir ses vardır duyduğunuz da hayat güzelleşir, içiniz huzur dolar ve sakinliği ile mükemmelliğini düşünürsünüz, işte şuan duyduğunuz bir ses içerisinde milyonlarca enerji mutlulukla sizlere ulaşıyor...
  Eskiden ne varsa vardı, şuan umrumda olmayan birşey varsa oda sevdiğime ilettiğim kelimelere kendisinin gülmesi, şuan bir umut var içimde, onun bana eşlik ettiğini, onun beni sevdiğini biliyorum artık, o harikalar dediğim günler sanırım yakında.. çok seviyorum çok... o benim yaşama umudum olamasa da onu seviyorum. İstiyorum ki ruhumun inceliklerine insin.. bana bildiği tüm dilleri öğretsin.
  Kuşların mükemmel seslerinden geliyorum hatta şuan ötüyorum... Aslında seviyorum seni, hissedebiliyor musun? Tekrar aşık olmayı kabullenebiliyor musun? Emin misin denizin ufuk çizgisinde kaybolmaya? Buna inanıyor musun gerçekten? ben seni unutmaya çalışsam bile bir çırpıda unutamıyorum, biliyor musun sen beni unutmaya çalıştığında ben seni çoktan unutmuş olacağım.
  Beğenilmemek nedir bilir misiniz? Nereden bileceksiniz ki? Bu hissedilen bir bahar gibi geldi, esiyordu.. Afrikanın balta girmemiş dağlarında yaptığım safari de karşıma çıkan kabilelerde yaptığımız etkinliklerde karşıma çıkan mental aksaklıklarda bir umut olan yaşamanın bana verdiği heyecanla yine cayır cayır yazıyorum, biliyorum farkındayım, farkındasın bu yeterli nokta net.
  Jilet var mı kendimi kesicem desemde farkındaysanız kesemiyorum, ahhh ahh bu notalar yok mu? Bizi alıp uzaklara götüren, ruhumuzun en ince taraflarına dokunan bu notolar olmasaydı sanırım şuan burada olmazdık, işte şuan kalbimin en şefaf taraflarından gelen bu sese kulak veriniz, sizi seviyorum herkese itanayla veriyorum. wataping :deli1:
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Two Piece Sets
 • Üst