ERSAN.NET | Sayfa 2 | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura
ERSAN.NET
Tepkime puanı
76,942

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Yapabileceğiniz sözleri vermek özünüze dönmek gibidir. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsanız, başkasına verdiğiniz söz güvensizliğe sebep olacaktır. :ok:
  Bir ara Avcılarda bir falcıya gittim bana erkek çocuğumun olacağını söyledi :haha: 2012 yılında kız çocuğum yeni doğmuştu. İkincisinin de erkek olacağını söyledi. Yabancı bi kadından dedi. Neyse aradan yıllar geçti ben boşandım:haha1: falcı iddaayı tutturamadı:p Üstelik ben yurt dışına imkansız gitmem:haha:inş. :cak: ama fal baktırmadan önce demiştim ki: fal bakarken soru sorarsanız asla tiyo vermem kabul ediyorsanız vereceğim parayı dedim. Tamam dedi. Mevzu bu. :deli1:
  Herşey Allah'ın izniyle oluyor. :oku: Benim takıldığım kısım hayatımızı zindana çeviren, olumsuz enerjilerle dolu, kendisini Allahdan üstün gören insanlarla konuştuğumda birkez daha beni öldürenin bu insanlar olduğunu anladım.:haha: Allah da sadece bu insanlarla görüşmemize izin verdiği için ölüyoruz.:yeah: Çevremizdeki insanları, hayatınızdan çıkartamadığımızı anladığınızda ise Bazı insanların neden yatacak yerinin olmadığını anlarsınız. Kul hakkı ile gelme kanki. :deli1:
  • Mükemmel
  Tepkiler: Talha
  ERSAN.NET
  ERSAN.NET 
  Allahın verdiği canı Allah alır. Ancak Allah gelipde gel kulum bugün senin canını alacam demez. Melekleri var emir komuta zinciri kanki. Sana gelen hangi melek ? :kas:
  • Mükemmel
  Tepkiler: Talha
  Birşeyi vermek isteyip de verememe durumuna ne ad verilir. Cevap: Müslüm BABA!!! Tanrı istemezse, yaprak düşmezmiş
  Tanrı istemezse, insan ölmezmiş :yumruk:
  Arkadaşlarla muhabbet-sohbet ederken, arkadan çalan müziği değiştirmek yerine, dinlemeyi tercih etsek çok daha fazla kaliteli zaman geçiririz. Herkes dj benim derse muhabbet biter. 2 duble içip dj esiri almaya gerek yok. :ok: Sonra müziği açtırmak için "Ersan benim parçamı çalmadı triplerini" yok etmiş olursunuz. :cak:
  "Neyi, Kime" veriyorsan, Allah o verdiğinin 1000 katını sana versin. :bye: Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal. Not: Bu paylaşımdan sonra emin olduğum birşey oldu. Dilimize sahip çıkmamız gerekiyor. :haha: Ondan artık internet üzerinden fikir ve düşüncelerimi yada yaptığım kişisel olayları yazmayacağım. Artık kendi olmayan aklınızla konuşun. Benim beyincik ancak bana yeter :haha::deli1: vere vere bizde kalmadı. :haha: Aklını al hoca aç kalsın :haha: Millet deki bu özgüven bu cesaret olmasaydı napardık :kas:
  "ivd.gov.tr" Devlet teknolojiye yoğunlaşmış çok belli. Bu kadar sorumsuz bir web ekibi olamaz. Aldığınız maaş haram size. Daha borç ödemesi yapılmıyor. Telefondan girilmiyor. Bilgisayardan girdim aynı şekilde tarayıcı problemi. Cumhurbaşkanımız da televizyona çıksın teknolojiye ağırlık veriyoruz desin. Benim üzüldüğüm Türkiyede bu kadar yazılımcı var 1 tane şerefi olan yazılımcı çıkıp, devlete yardım edeyim demez mi? Yazıklar olsun:yumruk:
  ERSAN.NET
  ERSAN.NET 
  Dün ödedim bilgisayardan giriş yaparak, ödemeyi almamak için yapılmış bir yazılım. Türkiye de bulunan bankaların web sitelerini yapan kişilerle veya ajanslarla çalışması gerekiyor.. İnsanların alıştığı ödeme yöntemleri tüm cihazlara elverişli yapılandır. Tarayıcı problemi gibi etik dışı yapılan yazılımları yapanlara da ceza verilmesi gerekir. Çünkü bilmiyorsan daha iyi nasıl olabiliri sunmalısın. Ben devletçilik diyorum :bye:
  Bazen sevdiğiniz bir insana ağzınızla kuş tutsanız fayda etmez. :deli1: Bu durumda ağzını bırak, tüm vücudunla yakala bir kuşu.:clap: Bekara avrat boşaması kolay olur feat sönmüyor ateşimiz ama alev alev de yanmıyor. :alsana:Bir bebek babasız kaldı. 👩‍👩‍👦 Samimiyetimle soruyorum: Sen kimsin? :sopa1: Durmak yok yola devam Aşk Partisi Genel Başkanı #Ersannet :alsana::oku::tara::yumruk::kas::hoba::yeah:
  • Mükemmel
  Tepkiler: Talha
  ERSAN.NET
  ERSAN.NET 
  Oda :love: Balkon :alala:
  ERSAN.NET
  ERSAN.NET 
  Bu durumda kendisini büyük veya vazgeçilmez görenlerin küçüklüğünü onlara hatırlatma. :cak: İçi içine sığmayan ve kendisini göremeyen bir insanın üzerine gitme.:ciks: :dinle:O seçimi yapmış. Sana veya bana laf düşmez. :ok: Allah izin vermezse ağzınla kuş yakalayamazsın. Bunun kimseye faydası olmaz. Olursa Ekime, olmazsa Kasıma asla vazgeçme. Çünkü bu hayatta karşılığı olmayan hiçbirşey yoktur. Aşktan daha üstün birşeyin olmadığı gibi.:slap:
  ERSAN.NET
  ERSAN.NET 
  Hayata gözlerinizi açtığınız zaman, saat kaçı gösteriyordu biliyor musunuz? Hayır bilmiyordunuz, eğer hastane de doğduysanız bunu artık kayıtlara geçiriyorlar ve doğum saati şu diye yazıyorlar. Aynı şekilde hayata gözlerinizi kapadığınız da da ölüm saatini yazıyorlar. O değil de cidden soruyorum Saatiniz kaç ? Bilmediğiniz, emin olmadığınız ve şüphe içinde ağzınızla kuş yakalarsanız, fayda etmez. Ancak şüphe olmadan, güvenli şekilde ağzınızla kuş yakalarsanız helal olsun dişleriniz sağlammış.:sirit: :haha:
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Two Piece Sets
 • Üst