Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura
ERSAN.NET
Tepkime puanı
669,154

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Afrikanın balta girmemiş kingkanko dağlarında olmayı hayal ettim de geldim, şuan Adanadayım, gönül isterdiki denizin maviliğinde kaybolalım. Bu kelimeler fırından sıcak çıkıp tarafınıza bir wataping kıvamında gönderiliyordu. Enerjimizi yükselterek doğanın güzelliğini görebilmeyi umut ediyoruz, hadi hep birlikte gülelim
  Seslerin önemini bir kez daha anladım, bazen bir ses vardır duyduğunuz da hayat güzelleşir, içiniz huzur dolar ve sakinliği ile mükemmelliğini düşünürsünüz, işte şuan duyduğunuz bir ses içerisinde milyonlarca enerji mutlulukla sizlere ulaşıyor...
  Eskiden ne varsa vardı, şuan umrumda olmayan birşey varsa oda sevdiğime ilettiğim kelimelere kendisinin gülmesi, şuan bir umut var içimde, onun bana eşlik ettiğini, onun beni sevdiğini biliyorum artık, o harikalar dediğim günler sanırım yakında.. çok seviyorum çok... o benim yaşama umudum olamasa da onu seviyorum. İstiyorum ki ruhumun inceliklerine insin.. bana bildiği tüm dilleri öğretsin.
  Kuşların mükemmel seslerinden geliyorum hatta şuan ötüyorum... Aslında seviyorum seni, hissedebiliyor musun? Tekrar aşık olmayı kabullenebiliyor musun? Emin misin denizin ufuk çizgisinde kaybolmaya? Buna inanıyor musun gerçekten? ben seni unutmaya çalışsam bile bir çırpıda unutamıyorum, biliyor musun sen beni unutmaya çalıştığında ben seni çoktan unutmuş olacağım.
  Beğenilmemek nedir bilir misiniz? Nereden bileceksiniz ki? Bu hissedilen bir bahar gibi geldi, esiyordu.. Afrikanın balta girmemiş dağlarında yaptığım safari de karşıma çıkan kabilelerde yaptığımız etkinliklerde karşıma çıkan mental aksaklıklarda bir umut olan yaşamanın bana verdiği heyecanla yine cayır cayır yazıyorum, biliyorum farkındayım, farkındasın bu yeterli nokta net.
  Jilet var mı kendimi kesicem desemde farkındaysanız kesemiyorum, ahhh ahh bu notalar yok mu? Bizi alıp uzaklara götüren, ruhumuzun en ince taraflarına dokunan bu notolar olmasaydı sanırım şuan burada olmazdık, işte şuan kalbimin en şefaf taraflarından gelen bu sese kulak veriniz, sizi seviyorum herkese itanayla veriyorum. wataping :deli1:
  Yine ben geldim üzülme sevgilim, çok uzaklarda gibi görünesem bile şuan yanındayım, biliyo musun sevgilim, sen benim ışıldayan ayımsın, sen benim çalan kemanımsın, sen benim akoru yapılmış müzik aletimsin, sen benim en güzel sesimsin. seni seviyorum wataping :haha: yan şubem yoktur nokta net
  Ay dolunayda olsada ben Hilal aydayım, biliyorum çok feci yazıyorum amacım sadece eğitim almak gibi görünse de buna inanmayınız. Çünkü biz Adanalılar 01 den geldiğimizden kaynaklı olsa gerek hep yazıyoruz. Umutların tükendiği o anda gelen o sesi duyduğumda klavyemden çıkan bu seslere kulak vermeniz beni duygulandırıyor. Sanırım bu bendeki sadece bir heves. Sendeki nefesle olabileceğini bildiğim için bekliyorum.
  Keyfim geldi, az önce olanları bilmediğiniz için söylüyorum, acayip birşey oldu bliyormusunuz? sanırım oda seviyor, banyo çok farklı bugn 2 defa gidebilmiş olabilmemin umudu ile yaşıyorum. Az önce sevdiğim tüm kızları pingledim inanır mısınız bilmiyorum, hiçbiri gelmedi? Acaba bende sorun mu var? yoksa gerçekten ilgi çekici değil miyim? Hedef ben miyim? siz bir deneme tahtası olabilir misiniz?
  Şimdi bir arkadaşa bakıp başka odalara gideceğim ama geri geleceğim biliyor musunuz? bildiğinize emin olduğum için buradayım, bazen bir zaman gelir ve o zamanı durdurabilmek imkansız olabilir, sanırım zamanı geldi, son dakikalar gibi görünese de birazdan geri geleceğim.. gelebilir miyim tekrardan, tekrardan wataping yapabilir miyim bilmiyorum.. tekrardan yazabilir miyim bilmiyorum..
  Yine üzüldüm pingleyip gelmediğine, yine üzüldüm seni göremediğime sesini duyamadığıma, hep watapingledim ben seni, anladım ki yanılmamışım, anladım ki yine pinglemeye devam edeceğim seni, eskiden ping pong vardı bilir misin? bazen internetin yavaşladığı zamanlarda, karşıdaki kişiye beni pinglermisin derdik, nereden bileceksin ki? sen kaç defa pinglenmiş olabilirsin ki? sen sadece ben varsam watapinglisin.
  ahh ahh yine geldi kelimeler, bir ses notasının ucunda olacağını nereden bilebilirdim ki? bu kadar sevebileceğimi nereden bilebilirdim? siz hiç sevdiniz mi ? ama gerçekten sevdiniz mi? sevmek nedir bilir misiniz? karşınızdaki kişiyi ölesiye sevmenin ne olduğunu biliyor musunuz? çok eminim biliyorsunuzdur, herbolokogların rüyasında olacağımı hiç bilmiyordum, bunu sizlerin bilmesini bildiğimi de inanın bilmiyordum..
  Ping attım gelmiyordu, defalarca atsamda bir çırpıda unutamazsın beni, hani nerde o eski günlerimiz? hani nerde o pinglerimiz? Yoksa sen wataping değil miydin? Yoksa sen sevgilim var diyip beni defalarca kez görmezden mi geldin? Yoksa bu naz mı? Yoksa bu cilvemi? yoksa bu sadece arkadaşlık mı? Biliyor musun sana sevgilim diyebilmeyi arzuluyorum.
  O gelsin diye wataping, onu istiyorum ama gözlerim gerçekten açık, istiyorum ki dili bana sökülsün, istiyorum ki o konuşsun, istiyorum ki o sadece gülsün, istiyorum ki o sadece öğretsin, istiyorum ki o sadece beni sevsin. Çok seviyorum biliyor musunuz? Çok istiyorum benim olsun.. Onsuz bir dakika geçirmenin bana verdiği o anlamsız acıyı taşıyamıyorum, herkes dinlesin, herkes bilsin istiyorum, bunu defalarca kez söylesem de kimsenin bunu anlayamasını düşünüyorum!
  O gidince güller açsaydı burada olmazdım, o sanırım benim ruh eşim, yaşlanmış olabilir mi? acaba gerçekten o mu? beni seviyo mu? bana güldüğü gibi bende ona gülebilir miyim? Dişlerimi görmesine izin verebilir miyim? Bilmiyorum sadece düşünüyorum, keşke var olabilseydi. Keşke benim gibi sevebilseydi, keşke benim gibi kıskanabilseydi, keşke keşke..
  Evet gitti, son zaman geldi ping almıyorduk.
  kapatıyorlardı.. artık üzülmelerin zamanı geldi, telefonun başında çaresiz bekleyenler mi yoksa cep telefonu numarasını bilip de yazamayanlar mı? Bilemiyorum, sanırım içimdeki bu aşk beni sonsuzluğa götürüyor. Belki bir wataping aşkıydı? belki de sizler için değersiz, benim için çok değerli bir aşktı. Ben ne watapingler gördüm hiçbiri benim gibi değildi.
  Birşeyler yazmam gerekiyordu ama ben seni gördüğümde cümle kuramazdım ki.. Ellerin, kıvır kıvır saçların ve muhteşem dudaklarının karşında anlamsız cümleler kurmak ne kadar güzel olabilir ki? Ben sana bir wataping gibi vurulmuşum. :kas: :haha:
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Kimy Clothing | Two Piece Sets | Dresses | Knitwear | Women Jaked Jackeds
 • Üst