Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

Çiçek desenli duvarlar

Talha

Moderator
Yönetici
Katılım
23 Haz 2019
Mesajlar
74
Tepkime puanı
639
Puanları
83
Konum
Adana
Web Sitesi
www.talhakeremyilmaz.com
Çiçek desenli duvar kağıtları odanızı eşsiz kılabilir. Hangi çiçeğin olduğu önemli değil sizin harika hissetmenize fayda sağlayacaktır.

Çiçek desenli duvar kağıtları kullanarak odanızda harikalar oluşturabilirsiniz. Çiçek desenli duvarlar oluşturmak için sadece duvar kağıdı değil Stencil ve baskı ile de yapabilirsiniz. Çiçek desenli duvarlar ile ister romantik ister eklektike istersenizde sofistike bir oda oluşturabilirsiniz. Özelliklede bu zamanda duvar kağıdı konusunda sonsuz denilebilecek kadar desen seçeneği bulunuyor. Yatak odanıza çiçekler ile romantizmi getirebilir, Salonunuz için sofistike bir ortam oluşturabilmek için de tekrar çiçekleri kullanabilirsiniz.

Odanızın duvarlarını çiçek desenli yapmak isterseniz fazla karmaşıklıktan uzak durmak için mobilya ve eşyalarınızı sade tercih etmekte fayda var. Örneğin duvarınıza renkli çiçekler kullanacaksanız ozaman mobilyalarınızı beyaz ve sade seçmelisiniz. Bu şekilde duvarınızı ön plana çıkarmış olacaksınız. Koltuğunuzun üzerine birkaç renkli yastık atarakta dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Duvarınızda bulunan çiçekleri yapay veya canlı çiçekler ile birlikte kullanarak harika bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Büyük çiçek desenler ile odanıza derinlik katabilirsiniz ve sanatsal bir hava oluşturabilirsiniz.

Çiçek desenlerinizi seçerken renkli desenler kullanmak zorunda değilsiniz. Renksiz siyah beyaz duvar kağıtlarıda seçebilirsiniz.

Sizin Duvar dekorasyonunuza ilham olabilmesi için birkaç örnek duvar kağıdı paylaşıyorum aşağıya.

156157
158
159
160
161162163
 
Üst