Tavsiye Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Duvara Monte Dolaplı Modern Ayaklı Tv Sehpası

BirsenErtekin

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
19 Ara 2019
96
26,663
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Duvar Raflı Kitaplıklı Tv Ünitesi Duvara Monte Dolaplı Modern Ayaklı Tv Sehpası

Gerçekten kaliteli ve piyasasına göre uygun tv sehpası veya tv ünitesi arıyorum. Bu konuda modern olması ve ayaklarının olmasını istiyorum. Duvara monte edebileceğimiz yanlarda rafları olabilecek üniteler konusunda tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

AHUEDA

Emektar Üye
Platin Üye
1 Ağu 2019
75
25,937
83
İstanbul

İtibar Puanı:

Hepsiburada da ''Modatte Mobilya Black Gold Tv Ünitesi Duvar Rafı Kitaplık'' adında bir ürün var hem modern hem uygun hem de güzel bir tasarıma sahip bir tv ünitesi :D Resmini bırakıyorum buradan incelersin hemen :D

Tv-unitesi.jpg

Julidee

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 May 2020
21
3,499
78

İtibar Puanı:

Hepsiburada da ''Modatte Mobilya Black Gold Tv Ünitesi Duvar Rafı Kitaplık'' adında bir ürün var hem modern hem uygun hem de güzel bir tasarıma sahip bir tv ünitesi :D Resmini bırakıyorum buradan incelersin hemen :D

Tv-unitesi.jpg
🙏 🙏 🙏 🙏

Moderatör tarafında düzenlendi:

Berfin Doğan

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
5 Haz 2020
23
5,994
93
İstanbul

İtibar Puanı:

Tv-unitesi.jpg
Hepsiburada da böyle güzel mobilyalar olur muyud ya? :D