Tavsiye - İstikbal Oliver Koltuk Takımı | Forum Mobilya Takımları

Sorun Cevaplayalım

Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

+90 322 613 45 45

Bey Azura

Tavsiye İstikbal Oliver Koltuk Takımı

DuruGül

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 Ağu 2019
39
6,391
83

İtibar Puanı:

İstikbal Oliver Koltuk Takımı
istikbal-oliver-koltuk-takimi-.jpg
Merhaba Arkadaşlar,
1-2 Ay sonra taşınmayı düşünüyorum ve yeni evim için şimdiden ilk defa yeni koltuk takımı almak istiyorum. İlk defa bir mağazadan sıfır koltuk takımı alacağım için çok fazla hatta hiç tecrübem yok. Marka olarak istikbal çok bilindik ve kaliteli olduğu için istikbal'den olmasını istedim ve kataloglarını incelediğimde Oliver Koltuk Takımı çok gözüme çarptı. Tüm koltuk takımları arasında en beğendiğim koltuk takımlarından biri oldu :D İnternette bu koltuk takımı hakkında fazla bilgi bulamadığım için sizlere sormak istedim. Ayrıca koltuk takımı alımı konusunda ve başka koltuk takımı modellerinin önerilerine açığım. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hale2323

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
18 May 2020
25
1,615
78

İtibar Puanı:

M

Mvlde

İstikbal Oliver Koltuk Takımı
Ekli dosyayı görüntüle 555
Merhaba Arkadaşlar,
1-2 Ay sonra taşınmayı düşünüyorum ve yeni evim için şimdiden ilk defa yeni koltuk takımı almak istiyorum. İlk defa bir mağazadan sıfır koltuk takımı alacağım için çok fazla hatta hiç tecrübem yok. Marka olarak istikbal çok bilindik ve kaliteli olduğu için istikbal'den olmasını istedim ve kataloglarını incelediğimde Oliver Koltuk Takımı çok gözüme çarptı. Tüm koltuk takımları arasında en beğendiğim koltuk takımlarından biri oldu :D İnternette bu koltuk takımı hakkında fazla bilgi bulamadığım için sizlere sormak istedim. Ayrıca koltuk takımı alımı konusunda ve başka koltuk takımı modellerinin önerilerine açığım. :)
Merhaba bu koltuk takımını bu yıl 3 ay tedarik edilmesini bekleyerek 3+3+2 'li olarak gri renginde aldık. Ama başka bir eve geçmeyi düşünüyoruz bu takım da uymadigindan satmayı düşünüyoruz. Sadece bir kaç aydır biz de.ilgileniyorsaniz msj atabilirsiniz.
[email protected]

Two Piece Sets width=
  • Two Piece Sets