Tavsiye Tekzen mı Koçtaş mı?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 193 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    193

Züleyha601

Dekorasyon Aşkı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Ağu 2019
252
84,344
93
29
İstanbul

İtibar Puanı:

Mislina

Emektar Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 Ağu 2019
54
17,943
83

İtibar Puanı:

Ürün ve hizmet olarak her iki firma'da seni memnun edebilecek seviyede önemli olan senin beğendiğin ürünü bulabilmen.

Melanie

Adayadayı
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Tem 2019
215
79,892
93

İtibar Puanı:

koçtaş dan geçen ürün aldım ve ürün bozuk geldi. sonra gelmişler diyorlar ki iade alacağız. siz benimle dalgamı geçiyorsunuz? bir daha sipariş vermeyeceğim. yani bunlar kendilerini haklı sanıyorlar, çünkü iade alıyorlar. iade almayı birşey olarak bana sunuyorlar. zaman kaybımı kim karşılayacak? herkes sizin gibi boş değil ki zamanı olsun. ürünü iade edecekmişim sonra tekrar sipariş verecekmişim. aradılar aradılar açmadım. ben koçtaş dan ve hepsiburada dan bir daha sipariş vermeyeceğim. size birşey söyleyeyim mi? geçenlerde yatak odası için istikbal mobilya şubesine gittim ve inanmayacaksınız ordan yeni gelen yataklardan birisini seçtim ve satın aldım. arkasından eve getirdiler gelen ürün yırtık. yani artık bırakın interneti mağazasına gidiyoruz defolu ürünü bize satıyorlar. sonrada iade alacağız diyorlar. bunun ile alakalı gerekli mercilere durumu izah edip kalite standartlarında ürünlerinin kontrol edilmesini talep edeceğim.
tekzenin mağazasına gitmişliğim var internetten alışveriş daha yapmadım yorum yapmamda doğru olmaz.