Blacklist Dizisi Hakkında İzleyici Yorumları Nelerdir?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 34 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    34

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Son yılların en popüler dizilerinden biri olan Blacklist, izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Dizi, ilginç senaryosu, etkileyici oyunculukları ve sürükleyici kurgusu ile izleyicilerin beğenisini kazandı.

Blacklist, Raymond Reddington adındaki bir suçlunun bir FBI ajanına kendini teslim etmesiyle başlar. Reddington, "Blacklist" olarak adlandırdığı bir liste oluşturmuştur ve her bölümde bu listeye dahil olan bir suçlu yakalanır. Ancak bu sıralama sadece Reddington'un bildiği bir sıralamadır ve her bölümde izleyicilerin merakı artar.

Dizi, oyunculuklarıyla da büyük bir beğeni topluyor. Başrol oyuncusu James Spader, canlandırdığı Reddington karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kurdu. Megan Boone da Elizabeth Keen rolüyle başarılı bir performans sergiliyor.

Blacklist, izleyicilere gerilim, dehşet ve heyecan ile dolu anlar yaşatıyor. Hikaye, karakterler ve arka planın ayrıntılı şekilde ele alınması ile izleyicileri büyük bir hayranlıkla izlemeye devam ediyor.

Sonuç olarak, Blacklist dizi izleyicileri tarafından oldukça beğenilen bir yapım. İlginç senaryosu, sürükleyici kurgusu ve başarılı oyunculukları ile dizi, kaliteli bir yapım olarak öne çıkıyor. Eğer gerilim ve heyecan dolu bir dizi arıyorsanız, Blacklist kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,381
113

İtibar Puanı:

Tamamen katılıyorum! Blacklist, gerçekten heyecan dolu ve sürükleyici bir dizi. James Spader'ın performansı da gerçekten muhteşemdi. Diziye başladığımda birkaç bölüm izledikten sonra tamamen bağımlı oldum ve hepsini hızla izledim. Hikaye çizgisi gerçekten çok iyi tasarlanmış ve her bölümde izleyicinin merakını arttırıyor. Ayrıca karakterlerin gelişimi de çok iyi işleniyor. Blacklist, hem aksiyon hem de entrika sevenlere hitap eden bir dizi ve kesinlikle izlenmeye değer.