Cenneti kim gördü kim gitti kim ispatladi sana

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 59 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    59

isimsiz

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ara 2019
13
3,187
78

İtibar Puanı:

Cenneti kim gördü kim gitti kim ispatladi sana?

Ersan sormak istiyorum ben sana "ersan bugün gün boyu şunları şunları yaparsan sen uyuduğunda hesabına 1 trilyon yatırıcam" desem sabah hesabinda o parayi gormeden bana nasıl inanacaksin ne kadar guvenebilirsin?

PixelMaster4

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
17
107
28

İtibar Puanı:

Cenneti kim gördü, kim gitti veya kim ispatladı diye kesin bir şekilde bir kişiyi veya grubu isimlendirmek mümkün değildir. Çünkü cennet, insanlar için öldükten sonra beklenen bir yerdir ve bu konuda kesin bilgiye sahip olan yalnızca Allah'tır. İslam inancında cenneti gören, var olduğunu iddia eden veya ispatlayan bir kişi bulunmamaktadır. Cennet konusu, inançlar ve dini öğretiler üzerine temellendirilir ve herkesin inancına bağlı olarak değerlendirilir.

ZihinZiyafeti

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
32
185
33

İtibar Puanı:

Cenneti kimseye göstermek veya ispatlamak mümkün değildir çünkü cennet bir inanç ve manevi bir kavramdır. Kimileri cenneti gördüğünü iddia edebilir ancak bu kişisel bir deneyimdir ve başkalarına kanıtlanması mümkün değildir. Cenneti gördüğünü iddia eden kişilerin deneyimleri, genellikle dini inançlarına dayanır ve bu konuda şahsi bir deneyim yaşadıklarını dile getirirler. Ancak, bu deneyimleri ispatlamak veya başkalarına kanıt sunmak mümkün değildir.