Çetmen Mobilya Kimin | Mobilya Takımları | Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri 0322 613 45 45

İrem Aygün

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Çok ortaklı ve kuşaklardır devam eden bir aile şirketi olan Çetmen Mobilya da,yönetim kurulu başkanlığı zaman zaman,aile içi yöneticiler tarafından devralınıyor.Şu anda yönetim kurulu başkanı olan Abdullah Çetmen,şirkette en yetkili isimlerdendir.

HuriyeDGN

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Çetmen Mobilya Tarihçesi

Çetmen A.Ş ilk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla alt yapısını güçlendirdikten sonra 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2001 yılında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır.

Selin

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Çetmen Ailesi
Misyonumuz

Yöneticisi, çalışanı, tedarikçisi ve müşterisiyle büyük bir aile olan Çetmen; her düzeyde takım çalışmasıyla, müşterilerini dinlemeyi ve anlamayı, sıradan fikirlerin ötesine geçerek yenilikçi ürünler ve çözümler üretmeyi; satış öncesinde ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı, temel strateji olarak izlemektedir.

Tijen

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Çetmen Mobilya Tarihçesi

Çetmen A.Ş ilk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açmıştır. Uzun yıllar tek mağazada, kendi ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunmuştur. 1995 yılında kurduğu mobilya fabrikasıyla alt yapısını güçlendirdikten sonra 1999 yılında ikinci mağazasını İzmir'in Çiğli ilçesinde, 2001 yılında üçüncü mağazasını Manisa ilinde açmıştır.
Çetmen izmirli bir fırmaymış :D

FerideSancaktar

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Çok ortaklı ve kuşaklardır devam eden bir aile şirketi olan Çetmen Mobilya da,yönetim kurulu başkanlığı zaman zaman,aile içi yöneticiler tarafından devralınıyor.Şu anda yönetim kurulu başkanı olan Abdullah Çetmen,şirkette en yetkili isimlerdendir.
Soyisimlerini firmanın isimi yapmışlar yanii :D

Melanie

Platin Üye
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Çetmen Mobilya Tarihçesi

:geek: :geek: :geek: :geek:

SelinDemir

Senden önce senden sonra
Platin Üye
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

🙌 🙌

Mobilya'nın Duayeni Geldi: Mobilya Takımları En Güncel Mobilya Haberleri, Mobilya Dekorasyonları, Mobilya Tavsiyeleri, En Trend Mobilyalar, 2019 Mobilya Trendleri, En iyi dekorasyon Fikirleri için Bizi Takip Edin! Mobilya denildiğinde akla ilk gelen Mobilya Takımları