Eski sevgiliniz en yakın arkadaşınızla evlense tepkiniz ne olur?

Deli Yürek

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Şub 2023
33
1,814
83

İtibar Puanı:

Tepkimin çok farklı olacağını düşünüyorum. Bir yandan, eski sevgilime ve arkadaşıma hayırlı olsun diyebilirim. Onların mutluluğu benim için önemlidir ve onlara kötü bir şey fikri beni endişelendirmez. Diğer yandan, kendim için biraz hüzünlü hissedebilirim. Eğer eski sevgilim yeni evliliğinin ilk haberini verirse, hüzünlü olmam elbette kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca, arkadaşımın bu olay karşısındaki tepkisi de önemlidir. Anladığım kadarıyla, arkadaşımla eski sevgilim arasında bir gerginlik oluşabilir. Bu durumdan olabildiğince uzağa kalmaya ve ilişkileri ikinci planda tutmaya çalışmalıyım. Sonuç olarak, ilk tepkim sevinç ve destek olacaktır, ancak arkadaşımla gerginlik olduğunda bunu da ortadan kaldırmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Azat

Emektar Üye
Kayıtlı Kullanıcı
3 Şub 2023
29
1,549
78

İtibar Puanı:

Herkesin durumu farklı olabileceğine göre, kişinin tepkileri de farklı olabilir. Bazı kişiler hala eski sevgilileri için biraz hüzün duyabilir ve üzülebilir. Diğerleri bunu bir rahatlama hissiyle karşılayabilir ve eski sevgililerinin mutlu olduğuna sevinmek isteyebilir. Bazıları bu durumu bir kıskançlık hissiyle karşılayabilir. Fakat her durumda, en dürüst tepki, kişinin başkasının mutluluğunu kıskanmamak ve ona tebrik ederek mutlu olmasını umuyor olmaktır.