Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Özel Reklam çalışmaları ve Marka İş Birliktelikleri

İkea Nakliye Ücretlerinin Yüksek Olması Hakkındaki Düşünceleriniz ?

Serapzile

Diomond Üye
ikea bence çok gereksiz nakliye ücreti alıyor.Ülkemin neredeyse tüm mobilyacıları nakliyede ücret almazken ülkemizde hizmet veren isveç markasının bu şekilde hizmet vermesi kabul edilir bir durum değil,ama gidip ürün alanlarda sorun bu yaptırımı yapan firmada hiç mi hiç suç yok.
Sonuçta firma politikaları bu.Biraz milliyetçi olu verin.

ERSAN.NET

Administrator
Yönetici
Site Kurucusu
Web Sitesi
www.ersan.net
biz ikeadan alışveriş yaptık ama arabayla gittiğimiz için arabaya sığacak ürünleri alabildik. yani nakliyesini kullanmadık. fiyatları hakkında bilgim yok fiyatları nedir?
Uçuk rakamlar alındığını biliyorum :) ancak rakam hakkında bilgim yok :)

MelikeBudak

Aktif Üye
Parça başı nakliye fiyatı çekiyor ikea. Yaklaşık 5 yıl önce kanepe aldım. 4 parça olarak hesaplayıp 45 tl gibi bir rakam çıkardılar bana.

İlk parça 30 TL sonraki her parça için 5 TL olarak hesaplıyorlar.

DilaÇiftçi

Aktif Üye
ikeadan alışveriş yapacaksanız arabanıza binip kendiniz alıp kendiniz taşıyacaksınız. yoksa çok para ödersiniz pahalıya gelir. uygun diye alıyorsunuz ancak kargoyu koyduğunuzda fiyatı yükseliyor. benim arkadaşın evini ikeadan tasarladık. 3 araba gittik 3 arabayıda full doldurduk ve döndük. ekip çalışması gerekiyor ikea için :)

ElisaTalay

Bronz Üye
ikea ucuz ama şık evler için ideal bir marka olarak görünebilir, ancak içeriğe girdiğinizde ürünlerin kalitesi 10 numara değil. yani sürümden kazanma mantığı ile hareket ederek satış yapan bir firmanın, kargo ücretini yüksek almasının sebebi, taşımayı bize yaptırmak istemesidir. :) bunun anlamı kargo şirketi açarsanız ikea ile çalışabilirsiniz :D