İpek Mobilya Yorumları | Sayfa 3 | Mobilya Takımları - Kapsamlı Mobilyacılar Sitesi

Sorun Cevaplayalım

Mobilya hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyoruz.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan Mobilya sorunlarının kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

0322 613 45 45

ArzuAlone

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Mobilyaların çoğunluğu güzel ama koltuk modellerinin bazıları niye bilmiyorum ama olmamış biraz garip duruyor koltuk modelleri. Ama diğer tv üniteleri ve yemek odaları filan olsun gayet güzel. Ayrıca bence ipek mobilyanın logosunun da değişme vakti geldi :)

Barbie

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

İpek mobilya aslında biracık tarzını değiştirse çok iyi şeyler olacakta değişmiyor işte

EsraGüven33

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

İpek mobilyanın tasarımlarını herkes beğenmeyebilir belki ama kalite konusunda artık kökleşmiş bir kaliteleri var.

Lucifer

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

İpek mobilya nın logosu acilen değişmesi lazım biraz daha modern ve estetikli bir logo olmalı.

Jennifer

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

Ürettikleri mobilyalar üzerinden değerleme yapacak olursak gayet başarılılar ama mağazalarının daha doğrusu logolarının yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum :D

Suzan

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ipek mobilyanın yataklarını deneme şansım olmuştu bir kaç sene önce ve gerçekten kalite ve konfor olarak çok iyi bulmuştum. Şuan nasıldır bilmiyorum ama pek bir farklılık olacağını düşünmüyorum.

Sinem

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı

İtibar Puanı:

ipek mobilya yılların firması artık kökleşmiş bir sitemi ve işleyişi olduğu için güvenebileceğiniz mobilya firmaları arasında yer alıyor :D