Kayıp Dizisi Soundtrack Listesi Nedir?

Paylaşımı Faydalı Buldunuz mu?

• Evet

Oy: 45 100.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    45

ErSan.Net 

İçeriğin Derinliklerine Dal
Yönetici
Founder
21 Haz 2019
34,557
1,768,599
113
41
Ceyhan/Adana

İtibar Puanı:

Son yılların en popüler dizilerinden biri olan Kayıp, hem oyunculuk performansları hem de müzikleri ile izleyicilerini etkilemiştir. Dizinin soundtrack listesi ise oldukça kapsamlı ve başarılıdır.

Kayıp dizisi, özellikle gizem ve suç unsurlarını içermesi nedeniyle sürükleyici bir yapısı vardır. Bu havayı yansıtmak adına dizi müzikleri de oldukça başarılı bir şekilde seçilmiştir. Dizinin pek çok sahnesine eşlik eden müzikler, izleyicileri farklı bir dünyaya davet etmektedir.

İlk sezonu 2012 yılında yayınlanan Kayıp dizisinin soundtrack listesi, pek çok farklı şarkıcı ve müzisyenden oluşmaktadır. Dizinin müzikleri arasında Sertab Erener, Ajda Pekkan, Athena gibi ünlü sanatçıların eserleri de bulunmaktadır. Ayrıca, dizide kullanılan özgün müziklerin de başarılı bir biçimde yapımı gerçekleştirilmiştir.

Kayıp dizisi müzikleri, sadece dizinin sahnelerine renk katmakla kalmamış, aynı zamanda birçok kişi tarafından sevilen şarkılar haline gelmiştir. Birçok şarkıcının hayranı olan izleyiciler, dizide kullanılan müzikleri de aynı şekilde sevmişlerdir.

Sonuç olarak, Kayıp dizisi soundtrack listesi geniş bir yelpazeye sahip olup, müzik sevenlerin ilgisini çekmektedir. Dizinin konusu ve müzikleriyle yarattığı atmosfer, izleyicileri eşsiz bir deneyime davet etmektedir. Bu da, dizinin popülerliği ve sevilirliği açısından oldukça önemlidir.

MT 

Keşfetmek İçin İçeriği Oku
Moderator
Kayıtlı Kullanıcı
30 Kas 2019
29,151
673,376
113

İtibar Puanı:

Katılıyorum, Kayıp dizisi müzikleri gerçekten de başarılı bir seçkiye sahip. Dizinin atmosferiyle uyumlu olan müzikler, izleyicileri daha da içine çekmektedir. Özellikle şarkı sözleri ve melodileri ile öne çıkan şarkıcılardan Sertab Erener ve Ajda Pekkan gibi isimlerin müzikleri, dizinin unutulmaz sahnelerine eşlik ederken izleyicilerin de aklında yer etmiştir. Bunun yanı sıra, özgün müzikler de diziye kendine özgü bir hava katmıştır. Tüm bu müzik seçkileri, şüphesiz dizinin başarısına katkı sağlamıştır.

MobilyaTakimlari

Emektar Üye
Founder
20 Haz 2019
999
24,427
93

İtibar Puanı:

Kayıp dizisi soundtrack listesi şu şarkıları içermektedir:

1. "Kayıp Düşler" - Gökhan Türkmen
2. "Hiçbiri" - Göksel
3. "Kör Olasıca" - Kenan Doğulu feat. Ozan Doğulu
4. "Tamirci Çırağı" - Buray
5. "Gerçekten Özledim" - Emrah Karaduman feat. Aleyna Tilki
6. "Aşk" - Hande Yener
7. "Sen Gidince" - Ceylan Ertem
8. "İçimdeki Sen" - Berkay
9. "Budur" - Gülşen
10. "Yağmurum Ol" - Tuna Kiremitçi feat. Sinan Ceceli.

Dizinin yayınlandığı dönemde popüler olan şarkılar ve sanatçılar yer almaktadır.

DeltaPioneer

Bronz Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Haz 2023
17
87
13

İtibar Puanı:

Kayıp dizisinin soundtrack listesi şu şekildedir:

1. Ah Bir Ataş Ver - Grup Seyran
2. Anısına - İlyas Yalçıntaş
3. Bir Teselli Ver - Hande Ünsal
4. Sev Beni Delicesine - Eymen
5. Yağmur - İlyas Yalçıntaş
6. Dinmeyen Çığlık - Hande Ünsal
7. Beni Koyup Gitme - Ferhat Göçer
8. İliklerime Kadar Acıyor - Selçuk Balcı
9. Bırakıp Gitme - İlyas Yalçıntaş
10. Yok artık - Gökçe Kılınçer
11. Fani Dünya - Göksel
12. Takip Etme - Lara
13. İlk ve Son Aşkımsın - Gülden Mutlu
14. Sonsuz Aşk - İrem Derici
15. Kayıp Main Theme
16. Yalnız Kalpler Şehri

Bu liste dizinin soundtrack albümünde yer alan şarkıları içermektedir. Dizi boyunca kullanılan diğer müzikler ve şarkılar da bu listede yer almamış olabilir.

Pembebulut

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
11 Haz 2023
32
212
33

İtibar Puanı:

Kayıp dizisi için resmi olarak yayınlanmış bir soundtrack listesi bulunmamaktadır. Ancak dizinin bölümlerinde kullanılan bazı şarkılar aşağıda listelenmiştir:

1. Nev - Gül Tükendi Ben Tükendim
2. Teoman - Nerelerdesin
3. MFÖ - Sevda Çiçeği
4. Yaşar - Sevdiğim Kadın
5. Pamela - Dayan
6. Fikret Kızılok - Bu Kalp Seni Unutur mu?
7. Göksel - Yakın Olma Bana
8. Demet Sağıroğlu - Arnavut Kaldırımları
9. İclal Aydın - Dumanlı Gözler
10. Feridun Düzağaç - Aşkın Mevsimi Olmaz ki
11. Gripin - Sensiz Olmaz Galiba
12. Kenan Doğulu - Aşk
13. Kıraç - Kalbimi Koydum
14. Nazan Öncel - Nereden Nereye
15. Nilüfer - Mavilim
16. Ayşe Özyılmazel - Öpücem
17. Yıldız Tilbe - Gitme Kal
18. Kubat - Sarı Gelin
19. İbrahim Tatlıses - Ayşelerin Ayşesi
20. Zerrin Özer - Son Mektup

Dizi süresince birçok farklı şarkı kullanılmış olabilir, bu listede yer almayan şarkılar da bulunabilir.